אחסון מאובטח על ידי מצלמות אבטחה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסון מאובטח על ידי מצלמות אבטחה

אחסון מאובטח על ידי מצלמות אבטחה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסון מאובטח על ידי מצלמות אבטחה

ישנם נכסים בחיינו שאיננו יכולים להתפשר על בטיחות אחסנתם או על קיומם. רהיטים בעלי ערך רגשי, ציוד צילום יקר ערך, ציוד גלישה או תכולת בית, כלי עבודה ועוד.
כל אלו הינם בעלי חשיבות עצומה בחיינו. על מנת להבטיח את בטיחותו של הציוד החשוב בחיינו עלינו ליצור מערך אבטחה בעל הגנה מקסימלית. על מנת ליצור מערך אבטחה זה יש להשתמש באמצעים המתאימים.

רבים מאיתנו מחזיקים בציוד משמעותי ביותר עבורנו. ציוד זה הינו בעל ערך שלא יסולא בפז. כדי לשמור עליו חשוב לאחסן אותו בחללים ייעודיים המתאימים לצורך האחסון ומבטיחים שקט נפשי למשך תקופת האחסון. אחסון זה צריך לכלול נעילה מתאימה של הציוד, אזעקה במקרה של פריצה והחשוב מכל מצלמות אבטחה.

אלמנט אבטחה מספר 1

מצלמות אבטחה משמשות כאלמנט אבטחה מספר אחד בכל הנוגע לאלמנטים החשובים בחיינו. מצלמות האבטחה המודרניות אינן רק אחראיות על הצילום עצמו אלא גם מתעדות את הנעשה בחלל המצולם ומהוות אלמנט הרתעה בפני אורחים לא רצויים. בשל היותן אלמנט כה משמעותי חשוב לרכוש מצלמות אבטחה איכותיות ואמינות. כיום ניתן למצוא מגוון עצום של מצלמות אבטחה בעלות איכויות ותכונות שונות.

מצלמות האבטחה בעלות התכונות השונות נועדו להבטיח התאמה מקסימלית ליעד הצילום. בעוד שבמקומות מסוימים יהיה צורך בצילום גוף שלם הרי שבמקרים רבים אחרים המצלמה נועדה לצלם תווי פנים בעיקר. מצלמות מסוימות עמידות לתנאי מזג אוויר משתנים וקשים ואילו מצלמות אחרות  מתאימות לתנאי פנים בעיקר. ישנן מצלמות בעלות אפשרות לצילום מרחוק ומצלמות אחרות אינן מדייקות בצילומים אלו. בין המצלמות קיימים סוגים המצלמים בחודש ואחרים רק באור יום.

לשמור על הציוד שלנו

הבחירה במצלמת אבטחה איכותית היא שמירה על הציוד החשוב לנו ביותר. בשל מגוון הסוגים הקיים כיום חשוב לבחור מצלמת אבטחה איכותית על פי הפונקציות שהיא מבצעת ועל פי התאמתה לצרכים הייחודיים ועל פי המאפיינים של החלל המצולם. על מנת להבטיח את איכות הצילום יש לבחור מצלמת אבטחה מחברה איכותית ובעלת מוניטין המוכרת בתחומה. כמו כן חשוב לקרוא מידע מקדים אודות המצלמה ואיכויותיה, לקרוא ביקורות שונות ולקבל תמונה כללית של איכות המצלמה הרצויה.

יש לוודא כי מצלמת האבטחה הנבחרת עומדת בכל תווי התקן הרלוונטיים וכי היא מתאימה להגדרת השימוש שלשמה היא רלוונטית. הבדיקות המקדימות מבטיחות כי החפצים החשובים לנו יישמרו בבטיחות הגבוהה ביותר ובתנאים המתאימים להם.