פורטל לקוחות
אחסון ציוד

אחסון ציוד

מלא את הפרטים הבאים

אחסון ציוד


צריכים לפנות את הדירה שלכם והדירה החדשה עוד לא מוכנה לאכלוס? עושים רילוקיישן לחו"ל וצריכים מקום לשמור על כל הציוד שלכם? יש לנו פתרון מעולה עבורכם, של אחסנת ציוד, לטווח ארוך או קצר, ובתנאים מושלמים.


הציוד שלכם בידיים טובות


יש אין ספור מצבים בהם מחפש אדם לאחסן ציוד, רהיטים, תכולת דירה וכל פריט שאין לו מקום עבורו בבית. הצורך באחסון הפריטים יכול להיות לטווח קצר, למשל עד שהדירה שקניתם תהיה מוכנה לכניסה, או לטווח ארוך, למשל במקרים בהם קיבלתם הצעת עבודה בחו"ל למשך חמש השנים הבאות.


כך או אחרת, אתם לבטח רוצים לדעת שהציוד שלכם מצוי בידיים טובות, שהוא שמור, מאוורר והשירות מוצע לכם גם בעלות סבירה.
חברת הובלות דוד מעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן. יש לנו מגון פתרונות אחסון, במגוון גדלים ואני נסייע לכם לבחור בזה המתאים לכם ביותר, כולל הובלת הציוד מהיעד למכולה ולאחר מכן ליעד הסופי, ואם אין לכם צורך בהובלה, אז רק אחסון הציוד, לבחירתכם. התאמת הציוד מתבצעת גם לאופיו, למשל בדים מיוחדים הדורשים מקום יבש ומאוורר או שיקולים אחרים. אנשי המקצוע שלנו מסייעים לכל אחד לבחור את יחידת האחסון הנדרשת לו, לאחר הבנת הצרכים שלכם ואילו פריטים מדובר.


מאחסנים לכל תקופת זמן


כאמור, אצלנו ניתן לעשות שימוש בפתרונות האחסנה לכל זמן. ניתן לבקש אחסון ציוד לטווח ארוך, ובעצם לכל פרק זמן הדרוש לכם, כדי להמשיך ולהתנהל בחייכם בראש שקט.


אם מדובר בחפצים אישיים, בעלי ערך כספי או סנטימנטלי, תוכלו להוסיף דרישה לבטחונות מיוחדים שיספקו את הביטוח הנדרש ועם אנשי המקצוע שלנו תוכלו לקבל מושג מה תהיה העלות הסופית, כולל הבטחונות.


בדרך כלל מחושבת עלות האחסון לפי יחידות נפח רבועות, כלומר קובים. האומדן מתבצע באמצעות נציג החברה שלנו, שמגיע עד אליכם כדי להבין את סדר הגודל הנדרש ולבנות עבורכם הצעת מחיר. עוד תקבלו במפגש הצעות ייעול שיסייעו לכם לחסוך בעלויות האחסון.


חברת הובלות דוד היא חברה וותיקה ובעלת נסיון, ויש לה את כל האמצעים, כמו מכולות ומחסנים שהם איכותיים, מאובטחים, ובהם תוכלו לאחסן הכל, בכל זמן, ולמשך כמה זמן שתזדקקו לשירות.
לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה, צרו עמנו קשר כבר עכשיו בטלפון 1-700-071-075