אחסון דירה | הובלה ואחסון דירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסנת דירה

אחסנת דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסנות דירות

שירות זה הוא כבר מורכב ויקר. חברת הובלות ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מעמידה לרשותכם מחסנים איכותיים ומאובטחים בהם תוכלו לאחסן כל דבר, לכל תקופה שתזדקקו ותמורת מחיר משתלם בהחלט. אצלנו ניתן להשתמש בשירות זה עבור דירה בכל גודל ובנוסף גם להזמין שירות הובלות.

מתי יש צורך בשירות אחסון דירה?

שירות אחסון דירה בקונטיינר הוא פתרון מושלם לקשת רחבה של אנשים המחפשים מקום בטוח לאחסן בו את חפציהם. ייתכן שגם לכם הוא יפתור את הבעיה: "מה לעשות עם החפצים והרהיטים עד שהדירה החדשה מהקבלן תהיה מוכנה לאכלוס". הרבה מאוד מרוכשי דירות חדשות שכבר מכרו את דירתם הישנה ובינתיים עברו להתגורר בשכירות או אצל הורים, נעזרים בשירות. גם מי שנוסע לרילוקיישן לחו"ל ומבקש למשך שנה או שנתיים לאחסן את חפציו האישיים במקום בטוח – בוחר בשירות אחסנת דירה. למעשה, ישנן סיבות רבות בגללן אנשים מזמינים את השירות, ביניהן גם הליכי גירושין, לימודים ועוד.

איך עושים זאת?

שירות זה זוכה בשנים האחרונות לביקוש רב. כתוצאה מכך קמו ברחבי הארץ עשרות חברות המציעות שירות זה לכל דורש. גם חברת הובלות ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מציעה ללקוחותיה פתרונות אחסנה, עם הובלה או בלעדיה. כאשר רוצים לאחסן חפצים אישיים יש קודם כל להתייעץ עם מומחים בנוגע לבחירת יחידת האחסון המתאימה ביותר וזאת בהתאם לסוג החפצים והביטחונות שרוצים לקבל. יש מי שזקוק למחסנים גדולים מאוד, יש מי שזקוק לשתי יחידות קטנות במקום אחת גדולה ויש מי שחפציו מוכרחים להיות מאוחסנים בסביבה יבשה ומאווררת.

כמה זה עולה?

מחירי שירות אחסנת דירה משתנים מחברה לחברה, בהתאם לסוג המחסנים והביטחונות שהחברה מציעה. בגדול, קחו בחשבון כי את העלות מחשבים בקובים שהם יחידות נפח רבועות. יש למדוד, כמובן בעזרת נציג החברה שיגיע לביתכם לייעוץ מוקדם, את אורך ואת גובה התכולה. בממוצע ובחישוב גס אחסון תכולתה של דירת 2 חדרים יעלה לכם כ- 400-800 ₪ לחודש. על תכולה של דירת 3 חדרים תשלמו כבר 600-900 ₪ ואילו דירות גדולות בנות 5 חדרים יצטרכו מחסן בעלות של 1,500-2,100 ₪ לחודש.

רוצים לשמוע עוד על שירות אחסון דירה? צרו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם את כל הפרטים והצעת מחיר משתלמת!

לתמונות נוספות ניתן להיכנס לגלריה - לחץ/י כאן לגלריה.             

שירותי אחסנת דירות במחסן מותאם - דוד הובלות         אחסון דירה לאורך זמן - דוד הובלות

אחסנת תכולת דירה - איך להתכונן

אם גם אתם צריכים לבצע אחסנה של תכולת הדירה או להשת..
קרא עוד

5 דברים שכדאי לדעת על אחסון דירה

אם צפויה לכם נסיעה קרובה לחו"ל ואתם מעוניינים לאחס..
קרא עוד

איך לאחסן את תכולת הבית לטווח ארוך מבלי שתינזק

רכשתם דירה אך היא מתפנה בעוד מספר חודשים ובינתיים ..
קרא עוד

אחסון דירה לצורך רילוקיישן בחו"ל

במידה והתקבלתם לעבוד בחו"ל, או לעשות שליחות לטווח ..
קרא עוד

אחסנה לצורך מעבר דירה בארץ

מכרתם את הדירה ועדיין לא קיבלתם את הדירה החדשה שרכ..
קרא עוד

הובלות תכולת דירה למחסני אחסון

מחסני האחסון הופכים לפונקציה פופולרית יותר ויותר ע..
קרא עוד