איך בוחרים חברת הובלה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
איך בוחרים חברת הובלה

איך בוחרים חברת הובלה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שוק חברות ההובלה, חשוב לדעת, מושך אליו לא מעט חאפרים, שכן כל מה שנדרש מחברת הובלה הוא משאית, או אפילו רק טנדר גדול, והבטחה לשירות משובח ומחיר אטרקטיבי – הבטחה שלמרבה הצער לא תמיד מתממשת.

איך לבחור חברת הובלות?

בחלק גדול מהמקרים, חברת הובלה נבחרת על סמך המלצות של חברים, מכרים או בני משפחה שכבר נעזרו בשירותיה ונהנו ממעבר דירה חלק ונטול תקלות. שיטת "מהפה לאוזן" היא אכן דרך טובה להגיע לחברת הובלה רצינית ואמינה, אולם כדאי גם לקחת בחשבון שבחלק מהחברות העובדים מתחלפים בתדירות גבוהה למדי כך שלא בהכרח תזכו ליהנות מאותם מובילים שהעניקו לחברים שלכם שירות משביע רצון.

גם המלצות של לקוחות אחרים עשויות לסייע לכם בבחירת חברת הובלה, אם כי כמובן תמיד ישנו החשש שה"לקוח" הוא בעצם הבן דוד של המוביל... אינדיקציה נוספת לאיכותה ולרצינותה של חברת הובלות היא קיומו של אתר אינטרנט, וכדאי לתת משקל בהחלטה הסופית גם לאינטואיציה שלכם.

עוד בטרם ההובלה עצמה, תבקשו מן הסתם מחברת ההובלות לספק לכם קרטונים. הבאת הקרטונים מספקת מידע לגבי רצינות החברה, ואיחורים תוך כדי שלל תירוצים והתחמקויות צריכים להדליק נורת אזהרה.

שימו לב – אם ברשותכם פריטים יקרי ערך שעלולים להינזק במהלך ההובלה, בקשו לראות פוליסת ביטוח. לא כל חברת הובלות מבטחת את הפריטים שהיא מעבירה, וגם אם הדבר ייקר מעט את עלות ההובלה, מומלץ לעשות זאת למען השקט הנפשי שלכם.

איך להפוך את ההובלה לקלה יותר?

מעבר דירה הוא הזדמנות נהדרת למיין את כל הפריטים שברשותכם, ולבחון האם באמת כולם נחוצים לכם. את מה שכבר לא משרת אתכם אבל עדיין תקין תרמו, ואת כל שאר החפצים המיותרים השליכו לאתרי מחזור מתאימים או לפח האשפה  – כך חברת ההובלות תוכל להעמיס ולפרוק במהירות רבה יותר וגם לכם יהיה קל יותר לארגן את הדירה החדשה וליהנות ממנה.

אל תשכחו לתלות שלטים בולטים ומאירי עיניים באשר להובלה המתוכננת. כשהשכנים יודעים מבעוד מועד על ההובלה, הם יכולים להיערך בהתאם ובכל מקרה הדבר חוסך חיכוכים מיותרים (סביב חניות שנתפסות או כניסות שנחסמות וכו'), זמן ועוגמת נפש לכל הצדדים ביום שממילא הוא אינטנסיבי למדי.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל