פורטל לקוחות
איך תוכלו לשכור שטחי אחסון

איך תוכלו לשכור שטחי אחסון

מלא את הפרטים הבאים

איך תוכלו לשכור שטחי אחסון

עסקים, חברות וגם פרטיים- אתם זקוקים למקום כדי לאחסן בו החל מחפצים אישיים ועד לסחורה ומטענים גדולים? אנחנו הכתובת המושלמת והמדויקת עבורכם, כי השכרת שטחי אחסון מתבצעת רק אצל מי שיכול לתת אותם, כמו חבת דוד הובלות.

פתרונות מושלמים לכל דרישה

כשעולה צורך לאחסן פריטים, מכל סוג שהוא, השאיפה הראשונית תהיה למצוא מקום מרווח עבורם, מאוורר, וכזה שמתאים במדויק לסוג הפריט המאוחסן.

 

חברת הובלות דוד מעמידה לרשותכם שטחי אחסון להשכרה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, עם אבטחה גבוהה ותחזוקה שוטפת של המקום. אנו מספקים מענה מדויק לעסקים רבים, וגם לאנשים פרטיים שמסיבות שונות מעוניינים לאחסן את חפציהם אצלנו, בין אם מדובר ביצירות אמנות יקרות, פריטים אישיים או מכונות כבדות, ציוד הייטק, ציוד מעבדה ומה לא- לכל דבר יש את פתרון האחסון שלו, שיטת האחסון שלו ועם מכנה משותף אחד- זה יהי התמיד פתרון איכותי, מותאם במדויק לסוג האחסון ונמצא בידיים טובות.

 

אם יש לכם צורך במציאת שטחי אחסון להשכרה, על בסיס קבוע ולטווח ארוך, אנחנו יכולים לתת לכם את המענה המושלם לכך. אנו גם מספקים ייעוץ, הערכת אומדן, גובה, עומק ונפח כדי למצוא את שטחי האחסון המתאים ביותר ועל בסיס כל הנתונים הללו בונים לכם הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.

מי אנחנו

חברת דוד הובלות פעילה בשוק ההובלות, שינוע, פתרונות לוגיסטיים, אחסנה ועוד, למעלה מעשרים שנה. יש לנו את הנסיון המקצועי, הידע ובעיקר את הכלים הייעודיים לתת מענה לכל צורך, בסטנדרטים גבוהים ועם שירות איכותי וללא פשרות.

 

שטחי האחסנה שלנו מצויים במבנה מקורה ומודרני, הערוכים לאחסן כל סוגי החפצים והציוד, מרגישים מאד ועד לכבדים ומאסיביים. אתם מקבלים מאיתנו, בנוסף לשטח האחסנה שמתאים במדויק לצרכיכם גם שקט נפשי, ואת הידיעה שאין לכם כל סיבה לדאוג לפרטי האחסון שלכם.

 

מבחינה בטיחותית אנו מציעים את כל אמצעי האבטחה שיבטיחו מקום שמור היטב, למשל דלתות פלדה, מערכות אזעקה מתקדמות, מצלמות אבטחה, שמירה במהלך הלילה וקשר רציף עם מוקד אנושי. כמו כן כל שטחי האחסון מצוידים בגלאי אש ומתזי מים ( ספרינקלרים) למניעת נזקים, ונדליזם או תאונות שונות. לא רק זאת, אחת לשנה מבוצעת הדברה במקום, להרחקת מזיקים שונים.

 

לקוחות פרטיים ועסקיים- רוצים לקבל מידע נוסף והצעת מחיר אטרקטיבית על שטחי אחסון להשכרה בתנאים האופטימליים ביותר? זה הזמן שלכם להתקשר אלינו לטלפון מספר 1-700-071-075 ולקבל מענה מהיר, אדיב ומקצועי.