פורטל לקוחות
איך תמצאו את חברת ההובלות הטובה ביותר בתל אביב

איך תמצאו את חברת ההובלות הטובה ביותר בתל אביב

מלא את הפרטים הבאים

איך תמצאו את חברת ההובלות הטובה ביותר בתל אביב

תושבי תל אביב והסביבה, מחפשים חברת הובלות אמינה, איכותית ומתחשבת במחירים? זה הזמן שלכם להכיר את דוד הובלות, חברה בעלת מוניטין גבוה, נסיון רב ובעיקר, היכולת לתת לכם מענה לכל צורך, בכל זמן ולכל מקום.

בודקים, משווים, מחליטים

מעבר דירה כרוך בלא מעט כאב ראש, את זה יודע כל מי שעבר דירה , או אפילו למשרד חדש, לפחות פעם אחת בחייו. במשך תקופה חיים על ארגזים, צריכים לתכנן ולזכור עשרות דברים לפני שסוגרים ועוברים ובקיצור, החיים משתבשים. מה שחסר לנו עכשיו זו רק חברת הובלות שלא תדע לעשות את העבודה.

אז מה נעשה כדי למנוע משבר מסוג זה? נכן, נתחיל להשוות. כדי לדעת אם חברת ההובלות המסיימת מתאימה לכם, חשוב שתבררו עליה כמה שיותר פרטים מקדימים, למשל כמה זמן קיימת החברה, מה גודלה, אילו פתרונות היא יכולה להציע לכם, במידה ויש לכם פריטים חריגים בגודלם, כמו למשל פסנתר כנף, או כל דרישה מיוחדת אחרת שיש לכם. האם הצוות הא מקצועי? איכותי? אדיב? האם המשאית וכל מה שיש עליה מבוטחת?

אחרי כל השאלות האלו תגלו שהרשימה מצטמצמת באופן משמעותי. אנחנו רוצים לקצר לכם את התהליך ולהציג את עצמנו:

עוברים דירה רק איתנו

חברת דוד הובלות קיימת בשוק הישראלי כבר כמה עשורים. לחברה מוניטין גבוה מאד, בזכות המקצועיות שהיא מגלה לכל אורך דרך, הן במתן שירותים במגזר העסקי, הכולל הובלות מיוחדות, פתרונות לוגיסטיים, שינוע למרחקים גדולים ועוד, ועד להובלות למגזר הפרטי, כמו הובלות בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ.

יש לנו את הכלים להתמודד עם כל סוג וגדל הובלה, ולהתאים את המשאית הייעודית להובלה בהתאם לתכולה שלה ולנפח הדרוש לכך. אנו מדייקים בלוחות הזמנים, גם אם מדובר במצבים כמו הובלות תל אביב, כשצריך להתמודד עם רחובות צרים, שלא לומר פקוקים.

במקרה הצורך יש לנו מנוף הרמה, משאיות מאובזרות היטב, טכניקות מיוחדות להעמסה ופריקה ועוד הרבה יתרונות מבוססי נסיון של שנים והבנת המקצוע.

זקוקים לשירותי הובלות בתל אביב? צרו עמנו קשר כבר עכשיו ותקבלו את כל המידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה נבונה, כולל הצעת מחיר אטרקטיבית.