פורטל לקוחות
אילתים והסביבה, גם לכם מגיעות הובלות איכותיות

אילתים והסביבה, גם לכם מגיעות הובלות איכותיות

מלא את הפרטים הבאים

אילתים והסביבה, גם לכם מגיעות הובלות איכותיות

תושבי אילת והסביבה, זקוקים להובלה קטנה לאזור המרכז? לא יודעים איך למצוא אחת שגם לא תעלה לכם הרבה? הגעתם למקום הנכון! חברת דוד הובלות תדאג להעביר לכם כל פריט שלא דורש הובלה גדולה, במהירות, ביעילות ובמחירים הוגנים.

 

לא צריך להיות מומחה גדול בהובלות כדי להבין שאחד מהפרמטרים שמרכיבים את מחיר ההובלה הא מרחק הנסיעה שיש לעבור כדי להוביל את הפריטים הנדרשים יוצא מכך שאם אתם מעוניינים לבצע הובלות מאילת למרכז, החשש העיקרי הוא עלות ההובלה.

 

אבל מה אם נאמר לכם שיש לנו פתרונות מצוינים עבורכם, גם עבור הובלות קטנות מאילת למרכז?

 

חברתנו עוסקת במגוון רחב של הובלות, ביניהן גם שינוע סחורות ומשטחים לאזור אילת. כדי שתוכלו לחסוך את עלויות ההובלה שכל חברת הובלה תדרוש מכם, עומדת בפניכם האפשרות להשתמש בשירותינו, במיוחד אם המדובר הוא הובלות קטנות מאילת למרכז.

 

זה מאד פשוט- אנחנו כבר באילת עם השינוע שלנו, לכם יש פריט בודד או מספר פריטים להעביר- אנחנו נספק לכם את השירות, במחיר הוגן ומשתלם.

 

מובילים בבטחה ושומרים על התכולה

דוד הובלות היא חברה וותיקה שיש לה את כל הכלים הנדרשים כדי להבטיח לכם הובלה בטוחה, מהירה ואף במחירים נוחים, על אף המרחק בין אילת לאזור המרכז. ברשותנו צי של כשמונים משאיות גדולות וחדישות אשר משמשות להובלות מאזור המרכז לאילת ובחזרה. כל ההובלות שלנו מבוטחות, כך שכל פריט שעולה על אמצעי השינוע שלנו מכוסה מפני נזקים, כולל ההובלות הקטנות שלכם.

 

כשאומרים הובלה קטנה מתכוונים לפריטים בודדים שלא מצדיקים משאית שלמה, כמו במקרים של העברת תכולת דירה או משרד. אולם הובלה קטנה יכולה להית גם של פריט כבד כמו למשל פסנתר. במקרים כאלו אנו מספקים גם שירותי מנוף, כדי להוריד את הפריט מהבניין או הבית בו הוא נמצא, ולהעבירו בבטחה אל המשאית שלנו.

 

אם אתם זקוקים לשירותי הובלות מאילת למרכז, גדולות כקטנות, זה הזמן הכי נכון עבורכם ליצור עמנו קשר בטלפון מספר 1-700-071-075 והצוות המקצועי הנהדר שלנו ישמח לתת  לכם מענה וייעוץ, כמו גם הצעת מחיר משתלמת והוגנת.