במה שונה העברת דירה מהעברת משרד? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
במה שונה העברת דירה מהעברת משרד?

במה שונה העברת דירה מהעברת משרד?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הנטייה לחשוב כי אין הבדל בין הובלת משרד לבין הובלת בית פרטי עשויה להוביל לטעויות הרות גורל. מה ההבדלים בין שני הסוגים? ומדוע העברת משרד מחייבת התייחסות שונה מהעברת דירה?


בין העברת תכולת דירה ובין העברת תכולת משרד ישנם הבדלים רבים. חוסר מודעות לשוני בין הסוגים השונים של ההובלות עשוי לגרום לכם להזמין שירות אשר אינו תואם לצרכים שלכם, ולחברת ההובלות, להגיע ליום ההובלה ללא הציוד הדרוש כדי לבצע את עבודתה במקצועיות. לכן רגע לפני שאתם מזמינים חברת הובלות, שימו לב לדגשים הבאים.


אין זמן לטעויות, זמן שווה כסף 


למרות שהזמן של כולנו יקר, המשוואה של זמן שווה כסף מקבלת משנה חשיבות כאשר מדובר בעולם העסקים. בעוד שהובלה פרטית יכולה להתעכב או להתבטל מבלי לגרום למשבר מהותי, כל עיכוב או ביטול של הובלת משרד יכול להוביל לעיכוב בפתיחתו ולהפסד כספי. לכן הובלה למגזר העסקי צריכה להיעשות במקצועיות כאשר על המובילים לכבד את הזמן שלכם במידה מרבית ולעמוד בלוחות זמנים שהוקצו. השאיפה כמובן היא לחזור לשגרה כמה שיותר וכדי להימנע מעיכובים וביטולים ברגע האחרון יש לעגן את פרטי ההסכם בחוזה מסודר אשר קובע מה יהיו ההשלכות על חברת ההובלות במקרים מסוג אלו.


ההבדל טמון בפרטים הקטנים


למרות שבבתים פרטיים עשויים להיות חפצים יקרי ערך, ברוב המקרים תכולתו של משרד תהיה בעלת ערך גבוה יותר. ציוד משרדי, מחשבים, חדרי שרתים, רהיטים ועוד אלו הם רק חלק מהדברים אותם יש להעביר וזה עוד מבלי התייחסות לקניין הרוחני של העסק ולמאגרי המידע שלו. לכן כאשר מעבירים משרד יש לבטח את הציוד בביטוח מיוחד וכך להבטיח כי תכולתו תעבור אל יעדה החדש בהצלחה. כמו כן חשוב שצוות המובילים יהיה בעל הכשרה מתאימה, ידע להתמודד עם פירוק והרכבה של מחשבים וציוד משרדי, יעבוד ביתר זהירות כדי שלא לגרום נזק לרכוש ובאופן כללי יהיה בעל כל ההכשרה והניסיון הנדרשים כדי לבצע את העבודה ביעילות מרבית.


הגובה כן קובע, וגם המיקום


הבדל נוסף בין סוגי ההובלות נובע לא פעם מהמיקום, כאשר לרוב מיקומם של משרדים הופך את המעבר ליותר מאתגר, כמו גם את עבודתו של המוביל. בין אם מדובר באזור תעשייה הומה אדם ובין אם בבניין גבוה במיוחד, על חברת ההובלות להיות מקצועית דיה ולהחזיק את כל הציוד הנדרש כדי לתת מענה אופטימלי ולהעביר את כל תכולת המשרד בשלום ליעדה החדש. כאשר המשרד ממוקם באזור תעשייה סואן יש כמובן לתת את הדעת לנושא החניה ולקחת בחשבון שייתכן שהמשאית לא תוכל לחנות בקרבת המשרד. כאשר המשרד ממוקם בבניין מגורים גבוה, כדי לחסוך בזמן ומאמץ על החברה להגיע כשהיא מצוידת במנוף ביום ההובלה. לכן חשוב שלחברת ההובלות יהיה את כל הניסיון הדרוש וכן את הציוד הנדרש לביצוע הובלות בצורה מיטבית תוך שמתאימה את הציוד וכוח האדם לסוג ההובלה.


כוח אדם וציוד מיוחד


העברת משרד לרוב דורשת יותר כוח אדם מאשר הובלת בית פרטי, במיוחד אם מדובר במשרד גדול ובו ציוד רב. לכן חברת ההובלות תקצה יותר מובילים לשם כך, דבר אשר יכול להשפיע על המחיר אך לייעל את העבודה. כמו כן לא פעם הובלות משרדים ידרשו גם שימוש בציוד שונה מהציוד הנדרש להעברת בתים ובמשאיות הרבה יותר גדולות וכן הלאה. פרמטרים אלו ישפיעו על איכות העבודה, על מהירות הביצוע וכן על המחיר וגם זו סוגיה שאותה יש לקחת בחשבון. רבים המקרים בהם העלות של העברת בית פרטי תהיה שונה מהעלות של העברת משרד, ולו רק בגלל ההבדלים השונים.

 

חשוב לבדוק: את ניסיונה של חברת ההובלות


היות וישנם הבדלים בין סוגי ההובלות יש לבחור בקפידה את חברת ההובלות כי רק חברת הובלות מקצועית תוכל לספק לכם מענה אופטימלי עבור כל צורך או מטרה. הדבר החשוב מכל הוא שלחברת ההובלות יהיה ניסיון הן בהובלות למגזר הפרטי והן להובלות למגזר העסקי היות ולא הייתם רוצים שהחברה תצבור ניסיון על חשבונכם. בנוסף יש לברר עם החברה אודות הציוד שבבעלותה, רצוי מאוד שלחברה יהיו משאיות המתאימות לסוג ההובלה כך שתוכלו להעביר את כל התכולה בפעם אחת. דבר נוסף עליו חשוב שלא להתפשר הוא על ביטוח. בשני המקרים רצוי כי יהיה ביטוח נרחב כך תוכלו לעבור את המעבר בראש שקט ולדעת כי אתם מכוסים על כל צרה.