גודל ההובלה כגודל המשאית - הובלות דוד
פורטל לקוחות
גודל ההובלה כגודל המשאית

גודל ההובלה כגודל המשאית

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר לדירה חדשה, בית חדש או משרד חדש הינם רגעים משמחים ומרגשים אך הם עשויים להיות גם מאוד מלחיצים משום שמדובר על שינוי רציני אשר משפיע על כל שגרת החיים ואיכות החיים. חלק מהאנשים מעוניינים לבצע את המעבר אך חוששים מהשינוי וכמובן שיש לדאוג לפרטים רבים - יש לקבוע את מועד המעבר, לערוך רשימה של כל החפצים שברצונכם להעביר למקום החדש, לארוז את כל החפצים בצורה מסודרת אשר תקל על הפריקה ועל הדרך לנסות לזרוק פריטים ואביזרים בהם אין צורך, יש לתכנן את עיצובו של החלל החדש, לרכוש ריהוט או חפצים דרושים, לדאוג לסידורים נוספים כמו שינויי הכבלים, האינטרנט, הדואר, הטלפון וכו', לנקות את הדירה הישנה או המשרד הישן וכמובן- למצוא חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום ההובלות.


אילו פרטים יש לבדוק לפני שבוחרים את חברת ההובלות?

אם עליכם להעביר תכולת דירה גדולה מומלץ עבורכם לפנות אל חברת הובלות אשר עובדת עם משאיות איכותיות וגדולות ומעניקה שירות מקצועי ואמין. לא פשוט למצוא חברה מקצועית אשר מעניקה שירות אדיב ויעיל משום שההיצע הנרחב אשר כולל חברות איכותיות יותר ופחות עלול לבלבל.


כדי שלא לבצע בחירה שגויה יש לבדוק פרטים מסוימים אשר יאפשרו לכם להתמקד- חשוב מאוד לבדוק את הוותק והניסיון של החברה, האם היא עובדת באופן חוקי, מהו גודלה ועם כמה רכבים היא עובדת, עם אילו סוגים של רכבים היא עובדת, באילו אזורים היא מספקת שירות, באיזה אופן מובלים החפצים- האם הם מועברים במשאית סגורה או פתוחה, האם הרכבים עומדים בתקנים הדרושים, כמה אנשים מספקים את השירות, האם החברה מספקת שירותי אריזה ודואגת לחומרי אריזה איכותיים, האם החברה מחזיקה בתעודת ספק בעל רישיון מטעם משרד הביטחון, האם החברה מבטחת את תכולת ההובלה וכו'. כמו כן, מומלץ לפנות אל לקוחות אשר קיבלו שירותים מהחברה ולשאול האם המעבר התבצע לשביעות רצונם.

ומה לגבי הצעת מחיר?

כמובן שיש לקבל הצעת מחיר וכאשר תעשו זאת שימו לב לאופן בו עובדים נותני השירות- האם הם קשובים והאם הם עובדים בצורה מסודרת אשר מכבדת את העסק. יש לציין כי במרבית המקרים עולים מחירי ההובלות בעונת הקיץ משום שבעונה זו הביקוש אחר השירותים עולה. אם אתם מעוניינים לבצע את המעבר בקיץ חשוב שתפנו אל החברה בהקדם– כך תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות בזמן הנחוץ לכם.

מחיר ההובלה יהיה תלוי במרחק בין מקומכם הנוכחי ובין ביתכם או משרדכם העתידיים, כמות וסוג הפריטים אותם אתם מעוניינים להעביר, הקומה בה אתם גרים כעת, הקומה אליה אתם עוברים, האם יש צורך בהעברת מנוף ועוד.

למרות שמחירי ההעברה גבוהים יותר בעונת הקיץ אין צורך לקבל כל הצעת מחיר ובמידה והמחיר נראה לכם מוגזם אל תקבלו את השירות מהחברה, מנגד- גם אם מחירי השירות נמוכים מידי יש לפקוח עיניים שכן עשויה להיות סיבה למחיר הנמוך- המשאיות עלולות שלא לעמוד בתקנים, הנהגים עלולים להיות חסרי ניסיון, העובדים עשויים לאחר ועוד. כדי לקבל מושג אודות מחירי השוק תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מגוון חברות הובלה (אין צורך לבדוק כל חברה לחוד- תוכלו למצוא אתרים אשר מבצעים את ההשוואה ולחסוך לעצמכם זמן ואנרגיות)- לאחר שתבדקו את מחירי השוק תוכלו להעריך את הסכומים בצורה נכונה.

לקבל המלצות ולעבור את זה בשלום

כיום, בעידן האינטרנט, קל מאוד לקבל אינפורמציה על כל נושא ומומלץ ביותר לערוך חיפוש באתרים שונים אשר שייכים לחברות הובלות. כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים אשר עוסקים בתחום, לחפש דפי עסק של חברות הובלה בפייסבוק ולהתייעץ עם הגולשים וכמובן שתוכלו לקבל מידע בדרך הישנה- על ידי פנייה לקרובי המשפחה, החברים, הקולגות וכו'. מכיוון שכל אחד עבר דירה בחייו או מכיר אדם שעבר דירה לא סביר שתהיה לכם בעיה לקבל מספר חוות דעת- בין אם מדובר על חוות דעת חיוביות או שליליות. כמובן שבמידה ומכר כלשהו סיפר לכם על חברה שלא סיפקה שירות איכותי- לא רצוי לפנות אליה.

באמצעות קבלת המלצות והצלבה בין ההמלצות תוכלו לקבל את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם ולעבור אל המקום החדש בצורה בטוחה ורגועה.