הובלות בבאר יעקב - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בבאר יעקב

הובלות בבאר יעקב

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

חברת הובלות מקצועית ואמינה בבאר יעקב והסביבה

מקצועיות ואמינות מהוות- כל אחת כשלעצמה בכלל ושתיהן יחד בפרט – תנאי הכרחי להובלה מוצלחת אבל חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ, המתמחה בהעברה של תכולת דירות פרטיות, כמו גם ציוד רב וכבד של מפעלי תעשייה, מעמידה לרשות לקוחותיה את המקצוענים המנוסים ואת הציוד הייעודי המתקדם שלה.
מי מכם שנזקקים לביצוע העברת דירה בבאר יעקב ובסביבה, אליה וממנה, מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעה לביצוע העברה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנחנו מספקים גם שירותי אריזה.  אין ספור לקוחות מרוצים, פרטיים ומוסדיים, מעידים על ביצוע שירות ללא דופי.


חברת הובלות דוד מעמידה לטובת לקוחותיה את מלוא משאביה

חברתנו פועלת בכפוף לתווי תקן איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים, מקפידה על עמידה בלתי מתפשרת בלוחות זמנים ומעמידה לרשות לקוחותיה את מרב ואת מיטב משאביה, לרבות, אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, המקצרים ומייעלים את התהליך. אות וסימן למקצוענות הם הכרת מכון התקנים בעמידתה של החברה בתקנים וקבלת התקן ISO 9001:2008 על הטמעת מצוינות במכלול פעילויות החברה. ע.ר.ד

הודות לניסיון מצטבר, אנשי המקצוע של החברה מאומנים ומיומנים במתן מענה מהיר ויעיל גם במקרים, שבהם חלים שינויים- אם בתכולת הדירה, אם בתוואי השטח ואם במשתנים נוספים שצריכים להילקח בחשבון. אם אתם מתכננים הובלות בבאר יעקב ובסביבתה, תוכלו להסתייע גם בשירותי האחסון שהחברה מעמידה לטובת לקוחותיה וליהנות מעצות ומטיפים, אשר יקלו עליכם לחסוך בשני משאבים יקרים מפז- זמן וכסף.