הובלות בקנה מידה גדול - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות בקנה מידה גדול

הובלות בקנה מידה גדול

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העתקת מפעלים

הובלות בקנה מידה גדול

כאשר מעבר מסתכם בדירה או בעסק קטן, הבעיה אינה גדולה וכל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם בעלי מקצוע מהתחום לבחון אותם ולזמנם לביצוע המעבר ביום המיועד, אך ברגע בו מדובר על הובלה גדולה לרבות מפעלים וחברות גדולות, אזי המשימה צריכה להתבצע ביתר קפדנות ובחינה מדוקדקת של המובילים.
ישנם מספר קריטריונים שעליכם לבחון מבעוד מועד, עוד לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלות שתגיע להעביר את הציוד של מפעלכם או חברתכם אל משכנו החדש.

מקצועיות

אחד האלמנטים החשובים יותר בהובלה גדולה הוא המקצועיות של חברת ההובלה בכלל ושל המובילים בפרט. סביר להניח כי כל הציוד אותו הינכם מעבירים ממיקום אחד למשנהו, הוא בעל חשיבות גדולה לתפקוד העסק, ועל כן על המובילים לבצע העברה מקצועית, כך שאף אחד מהציוד אותו הם מעבירים לא יינזק במהלך העברה, בין אם זוהי מכה קטנה או נפילה גדולה המשביתה את הציוד.

(השבתת ציוד עלולה להביא למפעל או לחברה לנזק כלכלי לעיתים עצום).
כל עוד לא חסכתם בהוצאות ובחרתם בחברה מקצועית ואמינה, אתם יכולים ליהנות גם מאחריות וביטוח על כל תכולת ההובלה כך שגם אם יגרם בשוגג נזק, יהיה מי שייקח על זה אחריות וישלם לכם עבור הנזק שנגרם.

לוחות זמנים

אחד הקריטריונים המהותיים שעליכם לבחון הוא עמידה בלוחות זמנים. אם אתם עסק גדול אשר התפוקה חשובה לו, הרי שעליכם לדאוג כמה שיותר למזער את הליך העברה מבחינת זמנים ולמנוע עיכובים בעבודה ככל הניתן. כאשר הינכם חותמים על חוזה הובלה עם חברה נבחרת, חשוב מאוד להעלות את נושא לוחות הזמנים ולהתעקש עליו לרבות טווח השעות בו תתבצע ההובלה, הזמן המשוער לסיום ההובלה, החל מהעמסה ועד הפריקה.

גם אם ישנה חריגה אופציונאלית בזמני ההובלה, הקפידו לציינה על גבי החוזה בכדי להימנע מאי נעימויות בעתיד.

לוגיסטיקה

שימו לב כי החברה שאת שרותיה אתם שוכרים נוהגת לתכנן את ההובלה על כל שלביה ואינה פוסחת על אף שלב אפילו לא המזערי ביותר. עליכם להיות שותפים מלאים בכל שלבי תכנון ההובלה, בין אם זה משלב העמסת הציוד, אופן העמסתו על המשאיות, גודל המשאיות מספר המובילים לוח הזמנים ובכלל. במידה וההובלה כוללת ציוד כבד, רב ורגיש הרי שהלוגיסטיקה חייבת להיות קפדנית וכך גם המעורבות שלכם בנושא.

לסיכום – אם הינכם מבצעים הובלה גדולה, אחד הדברים החשובים ביותר מבחינתכם, הוא להיות בסוד העניינים .