פורטל לקוחות
הובלות לאילת מכל הארץ

הובלות לאילת מכל הארץ

מלא את הפרטים הבאים

גם תושבי הצפון נהנים משירותי הובלות לאילת

גרים בצפון, במרכז, בשרון או בכל מקום אחר בארץ? זקוקים להוביל משהו לאילת? זה לא בלתי אפשרי. עם הובלות דוד, מומחים ומקצועיים בשירותי הובלות לאילת מכל הארץ.

ממטולה עד הנגב

קבוצת  ע.ר.ד הובלות דוד היא חברה שחרטה על דגלה לספק שירות מקצועי, בטוח, מסור ומהיר מבלי להתחשב במרחק ההובלה או בסוג, משקל וגודל המשלוח.

אנו מבצעים הובלות לאילת מכל מקום בארץ, וכמובן שגם בחזרה- מאילת לכל מקום בארץ. השירות שאנו מספקים פועל מדי יום ביומו, למעט בימים שישי ושבת, ואנו מאובזרים בסוללה של כשמונים משאיות חדישות, מאובזרות ובטוחות.

כמובן שכל סוגי ההובלות, גדולות כקטנות, של פרטיים או של עסקים, מבוטחים אצלנו ביטוח שמכסה כל נזק. כמובן, שמובילנו אורזים את הפריטים הרגישים בצורה שבה לא ישברו גם במעבר ארוך מאילת לצפון למשל.

עסקים רבים ואף פרטיים מהססים פעמים רבות לפני שהן מחליטים להעביר משלוחים לאילת, כעת הסירו כל דאגה מלבכם. אמנם אילת נראית מרוחקת עבור עסקים הממוקמים במרכז, או בצפון, אך מדובר במרכז פעיל ותוסס, גם באספקט עסקי כמובן שבזה הפרטי.

קו ייחודי עבורכם

לצורך כך העמדנו קו ייחודי שמבצע איסוף מכל חלקי הארץ ומשלוח מהיר ובטוח לאילת של החבילה, חבילות או משטח שלם. לכל סוג הובלה, גודל ונפח יש לנו מענה מהיר, בין אם מדובר במעטפה בודדת ובין אם מדובר בסחורה מרובה או ריהוט למעבר דירה.

הצוות שלנו מורכב מאנשים מיומנים, אחראים, מובילים בתחום ונכונים לעמוד לרשותכם עם מתן פתרונות לכל סוגיית שינוע, הסברים וסיוע בכל הנדרש. המוניטין שלנו בנוי מעבודה איכותית, מהיכולת שלנו לספק פתרונות שינוע מגוונים לכל אחד, והעמידה המדויקת שלנו בלוחות הזמנים, ממש כפי שהבטחנו ללקוחותינו.

מתקשרים, מתאמים, קובעים- פשוט ויעיל

כדי ליהנות משירותי הובלות לאילת מכל הארץ, צריך לדעת לבחור את החברה הנכונה, שיש לה פתרונות שינוע, גדולים וחדשים, אנשי מקצוע אמינים ואת היכולת לעמוד מאחורי ההתחייבויות שלה.

זה זמן לתאם איתנו הובלה לאילת, מכל סוג, בכל סדר גודל ומכל מקום. התקשרו אלינו להובלות דוד, ממש עכשיו, לטלפון 1-700-071-075 ונשמח להראות לכם איך ניתן לפתור את סוגיית השינוע שלכם בדרכים איכותיות ומקצועיות ובמחירים הוגנים.