פורטל לקוחות
הובלות עם שימוש במנוף הרמה

הובלות עם שימוש במנוף הרמה

מלא את הפרטים הבאים

הובלות עם שימוש במנוף הרמה

מתכננים הובלה ויש לכם פריטים שלא עוברים בדלת? לצורך כך אתם צריכים מנוף הרמה. רק שימו לב שכדי למצוא חברת הובלות עם מנוף כזה, חשוב לדעת כמה עובדות קודם לכן.

מרימים למעלה

מעבר דירה סטנדרטי הוא כזה שמגיעה אליכם משאית עם צוות מובילים, אשר מעמיסים את הארגזים ושאר הציוד שלכם על אותה המשאית, נוסעים ליעד המבוקש ושם פורקים את הכל.

 

אולם מה קורה אם יש לכם פריט גדול מהרגיל שלא עובר אפילו בדלת הכניסה? או מה קורה אם סבתא הורישה לכם פסנתר כנף או ויטרינה עתיקה שאפילו המוביל החזק ביותר לא יוכל להרים בעצמו, או אין סיכוי שיעור בחדר המדרגות? במקרים כאלו נעשה שימוש במנוף הרמה, והכנסה, או הוצאה של הפריט מתבצעת דרך החלון או המרפסת.

 

מה שחשוב לדעת הוא שלרוב חברות ההובלה אין מנוף הרמה ובמקרה הצורך הם שוכרים אחד כה מחברה חיצונית. עוד יותר חשוב לדעת כי תפעול המנוף חיי בלהיעשות על ידי מנופאי מוסמך בלבד, וכל אחד אחר שאינו כזה אינו מורשה לעשות בו שימוש.

 

כך שאם אתם מחפשים אחרי שירות הובלות שכולל גם מנופי הרמה, ודאו לפני שאתם סוגרים את ההזמנה שיחד עם המנוף יגיע אליכם מנופאי ואיתו עוד איש צוות מיומן שתפקידו להנחות ולכוון את מפעיל המנוף. רק באופן הזה הפעולה היא חוקית וכמובן בטוחה יותר, הם מבחינת העוברים והשבים והן כדי לשמור על שלמותו ושלומו של הפריט המונף מעלה.

השירות שלנו כולל הכל

חברת דוד הובלות היא חברה וותיקה מאד בתחום ההובלות, השינוע, הפתרונות הלוגיסטיים והאחסנה. אחרי שנים של נסיון, עומדים לרשותנו מיטב החידושים בענף, וכן, צי משאיות חדשניות ובטוחות ואמצעי שינוע נוספים, ביניהם מנוף הרמה.

 

מיותר לציין שאנו פועלים בהתאם לכל כללי התקן, הזהירות והבטיחות, ועל כך למעשה נשען המוניטין שלנו. השימוש במנוף הרמה נעשה לצורך הובלת פריט בודד, תכולת דירה והם עבור המגזר העסקי.

 

אז לפני שאתם מתחבטים בשאלה איך בכלל תוציאו או תכניסו הביתה את המזנון העתיק שקיבלתם, צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם פרטים נוספים על מנוף הרמה ושאר היתרונות שלנו כחברה מקצועית ומובילה בתחומה. התקשרו עכשיו לטלפון 1-700-071-075 ונשמח לסייע לכם.