הובלות קטנות לסטודנטים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלות קטנות לסטודנטים

הובלות קטנות לסטודנטים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלות קטנות לסטודנטים

במקום לטרטר בני משפחה וחברים על מנת שיסייעו לכם לבצע העברה של כמה רהיטים קטנים, באפשרותכם להזמין שירות של הובלות קטנות המיועד במיוחד לסטודנטים. מה שירות זה כולל? לפניכם כל הפרטים.


במהלך תקופת הלימודים סטודנטים רבים מעתיקים את מקום מגוריהם לעיר אחרת על מנת להיות קרובים יותר למוסד האקדמאי בו הם לומדים. כתוצאה מכך עליהם לשכור דירה אשר תשמש אותם לכל אורך התקופה, ובסיומה, להישאר או לחזור למקום המגורים המקורי. ברוב המקרים אין להם רכוש רב וכשזהו המקרה, מנסים להימנע מההוצאה הנלווית להזמנת חברת הובלה, הוצאה אשר נדמית כמיותרת כאשר אין הרבה ציוד. אולם בפועל אין הם זקוקים למשאית אימתנית כי אם לשירות של הובלות קטנות לסטודנטים.

מה היתרונות של הובלה לסטודנטים?

כל מי שעבר דירה לפני או אחרי תקופת הלימודים יודע עד כמה יש צורך בעזרה של בני משפחה או חברים אשר יוכלו לסייע בהעברות, לסחוב ציוד ולעשות כמה נגלות ברכב פרטי או מסחרי.


אולם עד כמה שהמשפחה והחברים הקרובים ששים להיחלץ לעזרה, עדיין רוב האנשים יחושו בחוסר נעימות נוכח הבקשה וירצו להימנע עד כמה שיותר מלטרטר אנשים אחרים. כאן בדיוק הובלות קטנות לסטודנטים נכנסות לתמונה והן כוללות שירות המותאם למטרה זו בדיוק. השירות כולל את שינועם והעברתם של חפצים מועטים ועל כן יש לו כמה וכמה יתרונות מרכזיים הבאים לידי ביטוי במחיר, בנוחות, ביעילות, במקצועיות ובעוד שלל פרמטרים נוספים.

מחירים: הרבה יותר משתלמים

הפרמטר הכלכלי מהווה שיקול מרכזי בהחלטה על הזמנת הובלה, או לחלופין על אי הזמנה. בניגוד להובלות גדולות הובלות קטנות הנן חסכוניות יותר, כאשר המחירים שלהן אינם גבוהים באופן יחסי. על פי רוב ההובלה עצמה מתבצעת במשאית יותר קטנה, דורשת מעורבות של פחות כוח אדם וציוד, כוללת כמות קטנה יותר של רהיטים ועל כן המחיר עבורה יהיה מוזל במידה משמעותית. עם זאת המחירים כן מושפעים מגורמים נוספים כמו למשל סוג הרהיטים, כמותם וגודלם, אזור ההובלה והגישה ממנו ואליו, הוספת שירותים נלווים כמו למשל אחסון, אריזה ופריקה וכיוצא בכך.

מקסימום נוחות

כאמור ללא שירותי הובלה עליכם להיעזר באנשים מזדמנים, אשר לא תמיד יהיו פנויים דווקא ביום או בשעות בהן תרצו לבצע את ההעברה. כמו כן לחבריכם או בני משפחותיכם אין כל הציוד המקצועי הדרוש לשם הובלת ציוד מסוגים שונים, כאשר הדבר עלול להקשות במיוחד כאשר מדובר בפריטי ריהוט כבדים כמו למשל מקרר, פסנתר וכדומה. בעזרת שירותי הובלות קטנות באפשרותכם ליהנות ממעטפת שלמה של יתרונות כמו למשל צוות מקצועי אשר סוחב את הריהוט, ציוד מקצועי אשר מזרז את מהלך ההובלה, חיסכון בזמן יקר על ביצוע כמה נגלות ואפילו שירותי אריזה ופריקה. כמו כן בל נשכח שניסיונו של הצוות המקצועי מוביל ליעילות גבוהה יותר של התהליך, כך שתוכלו למצוא את עצמכם אחריו במהרה.

הכי חשוב – להגיע הביתה בשלום

דמיינו לעצמכם את התרחיש הבא: קרוב משפחה שלכם בדיוק עבר דירה ממש לפני המעבר שלכם והיו לו כמה רהיטים למסירה. הסתדרתם. אמרתם לעצמכם: נחסוך על הובלה, נארגן עגלה ושני חברים ונשנע את כל הרהיטים אל המעוז החדש. העמסתם את כל הרהיטים והציוד, יצאתם לדרך שמחים וטובי לבב, וכשהגעתם גיליתם כי הנורא מכל קרה: דלת התנור החדש נשברה, שולחן הקפה נשרט והרגל של הספה זזה ממקומה. מה עושים עכשיו? בדיוק כאלו מקרים אתם יכולים למנוע בעזרת שירותי הובלה. לרוב שירותים אלו כוללים ביטוח תכולה וכן מקצועיות של צוות העובדים אשר מבטיחה כי כל הרהיטים יוצבו בצורה אופטימלית אשר תמנע נזקים או פגיעה במהלך הנסיעה.

הובלות דוד – מגוון פתרונות לוגיסטיים ברמה גבוהה

אם בחרתם בשירותי הובלה, מוטב כי לא תתפשרו על חברה איכותית ומנוסה בתחומה. אנו בהובלות דוד מודעים לכך שהשירותים שאנו מספקים ואיכותם הם תנאי להובלה מוצלחת ולכן מקפידים שלא להתפשר ולהיות מובילים בכל שירות שאנו מעניקים, לרבות הובלות קטנות. הניסיון הרב בתחום לצד ציוד מתקדם וצוות מקצועי מאפשר לנו לבצע הובלות מכל סוג ולתת את המענה המושלם לקהלי יעד מסוגים שונים. על מנת להבטיח כי כל החפצים שלכם יגיעו אל יעדם בבטחה אנו עושים שימוש במיטב הטכנולוגיות שקיימות בתחום ומציעים כיסוי מקיף עבור אי אילו השירותים.


אנו כאן עבורכם ולכן אינכם צריכים לעשות את ההובלה בעצמכם, גם אם היא קטנה. צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לספק לכם מחיר משתלם על שירותי הובלה!