הובלת דירה | הובלת דירות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת דירה

הובלת דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר דירה והובלת הרהיטים והמטלטלים האישיים היא משימה מתישה. האופטימיסטים בינינו ימהרו לתקן את הנימה הנגטיבית ויטענו שזה לא קושי אלא אתגר אבל הובלת דירה היא כנראה בין המשימות היחידות בחיים שכולנו, גם האופטימיסטים וגם הפסימיסטים, לא אוהבים ורואים כנטל ומועקה.

 

 

 

 

תנו למקצוענים לעשות את זה בשבילכם !

 

חברות מקצועיות מבצעות מאות הובלות דירות לאורך השנה, החל משלב המיון ופינוי רהיטים לא שמישים, דרך חלוקה ואריזה של ריהוט הבית ושאר החפצים ועד פיזור וסידור כל המטלטלים והרהיטים בבית החדש. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים להיעזר בשירותים של אורזים מקצועיים שמורידים מהלקוחות שלהם את עול חיפוש הקרטונים, את תכנון פרויקט האריזה ואת האריזה בפועל. אנשי החברה המבצעת הובלות דירה יגיעו עם חומרי האריזה האיכותיים ביותר, פצפצים וכריות אוויר ושאר פטנטים ואמצעים שיבטיחו שחפציכם יקרי הערך יגיעו למעוז החדש בדיוק במצב שבו הם נארזו, ללא נזק כלשהוא.

 

במי בוחרים ואיך?

 

נשאלת שאלת השאלות: במי בוחרים? כמו כל רכישה של מוצר או שרות שאיננו בקיאים בו עולות חששות לפחדים, שחלקן רלוונטיים: חשש מגניבות, נזק שיעשה לציוד יקר, איחורים, תשלום יקר מידי ועוד. פסיכולוגים סבורים שהחשש הגדול נובע מהיעדר השליטה בכל עולמכם: ריהוט בגדים, מזכרות, אלבומי תמונות וכו'. במשך כמה שעות של המעבר וההובלה המשפחה נמצאת בחרדה גדולה שכל עולמה נמצא בידי אנשים זרים שכביכול אינם "מחויבים" אליו מספיק...

 


הטיפ הכי טוב שאנו יכולים לתת לכם הוא: חפשו את הביקורות !!! אין כמו חוות דעת אותנטית של אנשים אחרים שכבר עברו את התהליך, במיוחד אם אתם מכירים את הלקוחות ויש לכם קשר ישיר איתם.  חפשו בגוגל ביקורות לאו דווקא מהאתר הרשמי של החברה אלא מרחבי הרשת כולה. ומצד שני זכרו: הובלת דירות זה בכל זאת לא בחירה של חתן או מקצוע בחיים. קחו הכל בפרופורציה !!! בחירת חברת הובלות מקצועית עם קבלות שתפצה אתכם במידה והייתה אחראית לאובדן או השחתה של ציוד ומשקפת נעם וקשיבות בתהליך רכישת השירות, תיתן לכם את הראש השקט שיבטיח מעבר נקי מחרדות.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום כדי לקבל את מלוא המידע והאפשרויות העומדות בפניכם על מנת להפוך את המעבר הבא עליכם לטובה למעבר חלק ושקט. אנו פועלים בתפוצה ארצית רחבה ומגיעים לאזור השרון, המרכז והדרום. מהרו להתקשר אלינו 1-700-071-075 או צרו קשר באתר   כדי להבטיח שתקבלו את השירות המקצועי והאיכותי ביותר.