פורטל לקוחות
הובלת דירה באילת

הובלת דירה באילת

מלא את הפרטים הבאים

הובלת דירה באילת

אילת היא עיר התיירות המרכזית, ולמעשה היחידה, בדרום הארץ. מדי שנה פוקדים אותה מאות אלפי תיירים מהארץ ומהעולם, אשר באים כדי ליהנות מהאקלים המדברי מהאטרקציות השונות, מבתי המלון וחופי ים סוף. חלקם נזקקים לשירותי הובלות.

מיהו קהל היעד להובלות?

הובלות באילת מיועדות לתושבי העיר וגם לתיירים. הצורך בהן נוצר למשל כאשר ישראלים מגיעים לעיר לתקופה של שבוע ויותר, מסיבות של חופשה או כנס עסקי, ויש ברשותם חפצים רבים שמחייבים הובלה. אותם דברים אמורים בתיירים אשר מגיעים עם כבודה גדולה ונזקקים לסיוע בשינועה משדה התעופה או ממרכז הארץ ועד לאילת. ישנם גם ישראלים ותיירים אשר מגיעים לעיר לתקופה ארוכה או לעתים קרובות וחלק מהם שוכרים בה דירות ולכן גם הם קהל יעד אפשרי לשירותים מסוג זה.

מה נחשב להובלה קטנה?

הובלות קטנות באילת יעזרו למשל למי שצריך להעביר מוצר חשמלי כבד (כמו מקרר) או פסנתר, ואין באפשרותו לעשות זאת באופן עצמאי. במקרה כזה כדאי ליצור קשר עם חברת הובלות, להסביר במה מדובר ולברר אם החברה מציעה שירות כזה, מהם התנאים ומהו המחיר המבוקש. אילת רחוקה מאוד מכל עיר אחרת ולכן אין טעם לחפש חברות כאלה מחוץ לאילת. בחירת החברה המבצעת צריכה להסתמך על שיחה עם נציגיה, המלצות שקיבלתם מחברים ומכרים ותשובות מפורטות ומשביעות רצון על אופן ההובלה, לוחות הזמנים, הכיסוי הביטוחי ועוד.

הקפדה ודיוק הכרחיים למעבר דירה מוצלח

גם במקרה של הובלת דירה באילת , תוכלו להיעזר בשירותים שלנו. אילת אינה נמצאת במרכז הארץ  ומספר האפשרויות לבחירת מוביל הינו נמוך באופן משמעותי מאשר בתל אביב וסביבתה. תיאומים מראש יחסכו לכם כאבי ראש ותקלות מיותרות.

 

בפגישה המקדימה עם נציגי החברה צריך לוודא שהם מנוסים ויש להם פתרונות עבור כל הציוד שלכם, כולל רהיטים גדולים, כלי זכוכית וחפצים שבירים אחרים. הובלת דירה דורשת הכנה מדוקדקת ואריזה של חפצים רבים, אותם תצטרכו להכניס לדירה החדשה. תוכלו לשמוע מנציגי החברה שלנו איך הם ממליצים לארוז את החפצים שאתם מעוניינים בהם וכך להימנע מתקלות ונזקים.  

 

לקבלת הצעת מחיר אל תהססו - צלצלו עכשיו לטלפון 1-700-071-075 וקבלו מנציגנו המנוסים את כל המידע בנוסף להצעת מחיר אטרקטיבית.