הובלת דירה של אספן כפייתי - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת דירה של אספן כפייתי

הובלת דירה של אספן כפייתי

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלת דירה של אספן כפייתי

מעבר דירה הוא תהליך מורכב מכל הבחינות. הוא טומן בחובו התרגלות למקום חדש, סידורים רבים, התארגנות ובסוף התהליך גם מיון החפצים ואריזתם. הובלת הדירה היא החלק האחרון אשר חותם את מעבר הדירה.

מורכבת יותר הובלת דירה של אספן כפייתי, אדם שביתו מלא באוספים שונים כתחביב במקרה הטוב, או מתוך אובססיביות של אגרנות ללא מטרה במקרה הפחות טוב.
פעמים רבות אנשים אלה גם אינם יודעים שיש להם בעיה ואינם מראים נכונות לבצע בדירתם מיון ולזרוק לפחות חלק מהחפצים הממלאים אותה.
אצל אנשים אלה תידרש עזרה באריזת החפצים ומיונם ולא תמיד האנשים הקרובים להם הם אלה שיוכלו לתת את העזרה. העזרה לרוב תגיע מאנשים אשר אריזת חפצים, מיונם, פינוי שלהם והובלתם הם ההתמחות שלהם.

פינוי דירה ברגישות ומקצועיות

לכל אדם הנמצא לפני מעבר, שירות פינוי דירה יכול לעזור, אך כאשר מדובר על אספן כפייתי שירות כזה הוא אפילו הכרחי על מנת להתגבר על הבלגן שישנו בדירה.
חברת פינוי דירה המתמחה בפינוי דירות של אספנים כפייתיים מגיעה אל המקום ובעדינות אך בנחישות מתחילה לבצע בו מיון.
המיון נעשה בין חפצים במצב טוב מאוד הניתנים למכירה, חפצים במצב תקין הניתנים לתרומה וחפצים מקולקלים או שבורים שמקומם הוא בפח האשפה.
ערך העבודה נמדד מול ערך החפצים הניתנים למכירה כך שפעמים רבות השירות ניתן בחינם או תמורת מחיר סמלי במיוחד.

נציג החברה מגיע למקום קודם לכן על מנת להעריך את כמות העבודה, גודל הצוות שידרש וגם לראות את תכולת הדירה. שירות פינוי דירה הוא חיוני מאוד במקרה של אספנים כפייתיים אשר יתקשו מאוד למיין את החפצים ואריזת התכולה הקיימת תהיה עבודת פרך עבורם. כדאי להכין את אותו אדם לתהליך הפינוי ואפילו ללוות את התקופה הסמוכה למעבר בעזרה רגשית כלשהי.

אריזת התכולה ומעבר

לאחר שנעשה פינוי הדירה ניתן לעבור לשלב הבא- אריזת התכולה המועברת הלאה. חברות הובלה מקצועיות מציעות פעמים רבות עזרה באריזה.
לפני ההובלה יגיע נציג חברת ההובלה על מנת לראות מהם תנאי השטח- האם  זהו בניין ללא מעלית? האם ישנן מדרגות מן הרחוב? הוא יבדוק את התכולה המועברת- האם היא כוללת חפצים כבדים מאוד שמומלץ להוריד בעזרת מנוף? כל אלה יקבעו כמובן גם את המחיר.
במיוחד אם מדובר בתכולה רבה, בחרו חברה בעלת ותק וניסיון שגם תספק אחריות עבור עבודתה.