הובלת משרדים בצפון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת משרדים בצפון

הובלת משרדים בצפון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלת משרדים בצפון

הובלת משרדים זה עניין מורכב שדורש דיוק והיערכות מוקדמת. בחיפה והקריות, נהריה, עפולה והעמקים, טבריה, גליל עליון ורמת הגולן ישנה חברת הובלות מקצועית שיכולה להפוך את ההליך כולו לפשוט כך שהראש שלך נשאר בעסקים ותכולת המשרד בטוחה, קוראים לה הובלות דוד. להלן כמה טיפים להובלה מוצלחת של המשרד באזור הצפון.

עדכנו את הלקוחות מראש

ביום הובלת המשרד אין זמן ואנרגיה נכונה להתמודדות מול לקוחות, הדבר האחרון שהעסק צריך זה לקוח שמגיע לשאול שאלה ונציג עצבני שעסוק בעניינים אחרים לחלוטין. שלחו מייל בתפוצה כללית לכלל הלקוחות וקחו לעצמכם יומיים לפני ההובלה ויומיים אחרי לעדכון על פעילות טלפונית בלבד / השבתת הפעילות. זה אמנם אי מתן מענה באותו רגע ספציפי, אך כך אתם מונעים מענה לא הולם ולקוח מאוכזב.

הזמן שלכם יקר

הרי כולנו יודעים שיום המעבר לא מסתכם בהובלה בלבד; יש להעמיס, יש לפרוק, יש לקבוע עם בעלי מקצוע אחרים במשרד החדש. הזמן שלכם יקר ואקוטי שהמובילים יעמדו בלוחות הזמנים שנקבעו מראש, לכן מומלץ לתאם מעבר מול חברת הובלות מקצועית שעובדת על-פי לו"ז קבוע.

גיביתם את הגיבוי?

מאגר הנתונים של העסק כולל פרטי לקוחות, ספקים, עובדים ועוד. אם יש ברשות העסק חשבון 'ענן' וטכנאי מחשבים חשוב לעדכן אותו שעליו לעשות עבודת גיבוי הנתונים. גיבוי על הענן משמעו שכלום לא הולך לאיבוד לעולם. אבל אם אין ברשות העסק חשבון ענן פעיל ניתן להשתמש גם בגוגל דרייב, במידה ויש חומר סודי שאי אפשר להשאיר 'חופשי' ברשת, חשוב להצטייד בדיסק און קי ולגבות את כל המידע טרם העברת המשרד.

מנו בעלי תפקידים

רוב העובדים ישמחו הרי לקבל יום חופש לרגל מעבר המשרד, אך ישנם כאלה שיבחרו להגיע לעבוד ויש מה לעשות איתם. מינוי בעלי תפקידים ליום ההובלה הופך את כל העניין ליעיל פי כמה. השאירו עובד במשרד הישן שאחראי על פינוי נכון ומוחלט של כל הציוד, עובד נוסף שתפקידו תיאום מול המובילים ומענה לשאלותיהם בזמן ההובלה, עובד שימתין במשרד החדש, ישמור חנייה למובילים וידאג שהמשרד לא נעול- כך שהיום מתנהל בצורה חלקה ויש נציגים של העסק שדואגים לאינטרסים של הבעלים.

אחריות מ-א עד ת

מחשבים, טלפונים, ראוטרים ועוד ציוד יקר וחשוב שיישאר בשלמותו לאחר המעבר. חברת הובלות דוד לוקחת אחריות על כל הקרטונים שמסומנים כ'שביר'. אחד המובילים לוקח אחריות ובודק מול הלקוח מה שביר ומה פחות ומעדכן את שאר המובילים. בנוסף יש להם משאיות גדולות יותר, במיוחד למטרת העברת חפצים, לא מדובר במשאית שבבוקר עושה שליחויות קטנות ובערב הובלות.

הובלת משרד זה עסק לכל דבר ועניין

ביום המעבר הראש טרוד במשימות שצריך 'לצלוח'. ההובלה היא משהו שיכול תמיד להשתבש ומכיוון שאנחנו לא אנשי מקצוע אנחנו חרדים בתהליך ההובלה לדברי הערך שלנו, לציוד החשמלי. לכן חשוב להכין רשימה של אנשי מקצוע ושעות מסודרות בהן קבעתם עם כל אחד, לו"ז מסודר ליום המעבר צריך להיות זמין לכל נציגי המשרד שלוקחים חלק בניהול ההובלה כך שכולם מעודכנים ואין מקום לבלבולים.

כמה שההובלה מהירה יותר - כך אתם יכולים לחזור לעבוד מהר יותר

לא זול לשחרר את העובדים הביתה כי מעבירים משרד, מוטב לשמור על הזמן המינימאלי להעברת המשרד ורישות המשרד החדש כך שהעובדים יפסידו מעט שעות עבודה. התייעצות עם חברת הובלות דוד לגבי היום הנכון בשבוע לבצע את ההובלה,  באזור הצפון- בחיפה למשל בימים ראשון ושלישי מגיעים לעיר ספקים רבים מהמרכז, בטבריה בימי חמישי כבר מתחילים להגיע נופשים לסופ"ש.