פורטל לקוחות
הובלת פירות וירקות

הובלת פירות וירקות

מלא את הפרטים הבאים

הובלת פירות וירקות

רק מי שמגדל פירות וירקות יכול להבין את חשיבות ההובלה שלהם למקום יעדם, מבלי שיתקלקלו, יינזקו וישמרו על טריותם ורעננותם. אם אתם אותם אלו שמבינים וזקוקים לשירותי הובלות פירות וירקות, אנחנו התשובה האופטימלית עבורכם.

אתם מגדלים, אנחנו מובילים

חברת דוד הובלות היא חברה ותיקה מאד בענף ההובלות. המוניטין שלנו נבנה בזכות המסירות, האחריות, העבודה המקצועית והכלים המתאימים לכל סוגי ההובלות, מקטנות ועד לגדולות ומורכבות, כאשר לכל הובלה ניתנים כל האמצעים החדשניים והמתאימים ביותר כדי לשמור על התכולה שלה.

 

אם יש צורך במנוף, במלגזה, במשטחי עץ או במשאית גדולה במיוחד, יש לנו את הפתרון המושלם. לכן, כאשר מדובר בהובלות מיוחדות, כמו למשל הובלת פירות וירקות, יש לנו את כל האמצעים כדי להבטיח הובלה מהירה וחלקה ובעיקר בטוחה, כזו שתשמור על איכות וטריות המוצרים, ואחסון שלהם בצורה שלא ייפגעו או יינזקו ממהמורות בכביש או מתנאי מזג אוויר שעלולים לפגוע בסחורה.

שומרים על המוצרים שלכם

אם הפירות והירקות שלכם חשובים לכם ואתם רוצים להיות בטוחים שיגיעו ליעד מבלי שתדאגו יותר מדי לשלומם, הובלות דוד הם לבטח התשובה הנכונה עבורכם. יש לנו את אמצעי הקירור, האוורר ושמירה על טמפרטורה נכונה לסוגי הפירות הירקות השונים.

 

אנחנו גם מתחייבים ללוחות זמנים שנקבעו מראש ועומדים ביעדים שהצבנו לעצמנו, פעם אחר פעם.

 

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מהיכולות שלנו, מהאחריות שלנו ובעיקר מהמקצועיות שלנו, מבוססת על נסיון רב שרכשנו במהלך השנים. אתם תוכלו לראות את היכולת שלנו להבטיח ולעמוד בהבטחה שלנו, אחרי הבנו מכם את הדרישות והציפיות שלכם מההובלה.

 

פעמים רבות אנו נתקלים בחברות הובלה שלא מותאמות כהלכה לסוג ההובלה. במקרה שלנו, קיימת התאמה מלאה של סוג השינוע לסוג הסחורה, במקרה זה, ירקות ופירות.

 

חקלאים, סוחרים, מגדלי פירות וירקות- רוצים הובלת פירות וירקות מושלמת? זה הזמן שלכם ליצור עמנו קשר טלפוני במספר 1-700-071-075 והצוות המקצועי והמוכשר שלנו ישמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת, כמו גם ליווי, ייעוץ וסיוע בכל מה שנדרש כדי להבטיח הובלות פירות וירקות על הצד הטוב ביותר.