הובלת רהיטים לכל יעד בארץ - הובלות דוד
פורטל לקוחות
הובלת רהיטים לכל יעד בארץ

הובלת רהיטים לכל יעד בארץ

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

הובלת רהיטים מחייבת היערכות מוקדמת, תיאומים, הזמנת משאית מיוחדת של חברת הובלות מקצועית ומיומנת. אם אתם לא אוהבים להמר ולהסתכן- טבעי ומתבקש שתפנו אל חברה המספקת לכם שירות הובלות מקצועי ובטוח מכל מקום לכל מקום.

על מנת לוודא ולהבטיח כי הרהיטים יועברו ממקום למקום באופן הבטוח ביותר אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ וליהנות משירותיה של חברה המציעה מגוון שירותי הובלה, הפצה, לוגיסטיקה ואחסנה.

הניסיון שצברנו במשך השנים עם גופים מוסדיים ולקוחות פרטיים כאחד הוא עשיר ומגוון. לבד מהעברת תכולה של בתים ומשרדים אנחנו מתמחים, בין השאר, בהובלת  ציוד יקר, יוקרתי ורגיש מכל בחינה שהיא- פיזית, כספית, רגשית ועוד.

לא פעם, לצורך העברת רהיט מסוים נדרש פירוקו והרכבתו מחדש, כך שלא די בהעמסתו ובפריקתו. אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים מאפשרים לכם לבצע העברת כל סוגי הריהוט, לרבות מבתים הממוקמים בקומות עליונות של מבנים רבי קומות. שירותי מנוף אפקטיביים מאפשרים לאנשינו לבצע הובלות המחייבות הגעה אל גובה של עשרות מטרים.

תנועת המשאיות שלנו המובילות רהיטים בכלל וציוד בכלל בדרכים מפוקחות ונשלטות על ידי בקרה ממוחשבת מלאה, המאפשרות לנו לקבל מידע מדויק ועדכני און ליין ולעדכן את הלקוח בכל נקודת זמן.

אנחנו מאמינים- ומיישמים זאת הלכה למעשה- כי שירות לקוחות הוא, בראש ובראשונה, מחויבותה של חברה לספק את השירות הטוב והיעיל ביותר ולעשות זאת ביושר ובשקיפות. כל הלקוחות שלנו עשויים להעיד כי כך, אכן, מתבצע השירות שהחברה מעניקה ללקוחותיה באשר הם.

החברה פועלת בכפוף לתקן האיכות והבטיחות ISO 9001:2008  הקובע ומגדיר כללים ברורים ומחייבים לפעילות, המהווים את הבסיס לפעילותנו המגוונת. גם אם כל מבוקשכם הוא להעביר פריט אחד בלבד, ויהיה זה שולחן , כורסא או כיסא, החברה תבצע אותו במהירות האפשרית ותוך מתן כיסוי ביטוחי מלא.

החברה מעמידה למי מלקוחותיה המבקשים לאחסן רהיטים תקופה מסוימת- קצרה או ארוכה- במתחם אחסון משוכלל, בטוח ומאובטח, מבוקר אקלים, המאפשר לכם לנסוע לתקופה ממושכת בראש שקט, בידיעה ובתחושה כי הציוד היקר לכם שמור-לבטח עד שתחזרו, בשעה טובה, ותרצו לשוב ולהשתמש בו לרווחתכם.

עמכם הסליחה...


אבל אנחנו לא יודעים לטייח ולחפף. כמי שמעולם לא התרשלו- אנחנו לא יודעים מה היא רשלנות. כמי שמעול לא עיגלו פינות אנחנו לא יודעים – וטוב שכך- כיצד לעשות זאת.  אנחנו יודעים לעשות רק דב אחד אבל יודעים אותו היטב, באופן מקצועי וזהיר: להוביל תכולה ממקום למקום. אנחנו עושים זאת במשך שנים רבות באמצעות שימוש בכלים ובטכנולוגיות חדשניות המייעלות ומשכללות את תהליכי העבודה. אנחנו מעמידים לעמנו רף ציפיות גבוה מאוד ועושים הכל על מנת לעבור מעליו.

רגישים ללקוחותינו אנחנו  מודעים לכך שהציפיות שלכם, לקוחות קיימים ופוטנציאליים גם יחד, מחייבות אותנו לשאוף למצוינות אבל לא להסתפק בשאיפה ובחתירה אליה אלא לממש אותה, הלכה למעשה, בכל הובלה, קטנה כגדולה.

נ.ב. הפנייה שלכם אלינו היא טבעית ומתבקשת למי שמבקשים להסתייע בשירות חברת הובלות מובילה בשוק ההובלות הישראלי אבל אנחנו לק לוקחים שום דבר כמובן מאליו ולכן משקיעים בכל לקוח את מלוא תשומת הלב והמשאבים לביצוע הובלה מהירה ובטיחותית. 

בהצלחה!
נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל