העברה לוגיסטית של מחסנים ומפעלים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
העברה לוגיסטית של מחסנים ומפעלים

העברה לוגיסטית של מחסנים ומפעלים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

העברה לוגיסטית של מחסנים ומפעלים

העברת מפעלים או מחסנים לוגיסטיים נועדה כדי לייעל את הליכי הייצור של המפעל תוך הגדלת רווחים ושמירה על המיתוג החיובי. ישנם מפעלים המחליטים על מעבר למקום חדש משום שהיקפי הייצור שלהם גדלו והם זקוקים לשטח ייצור גדול יותר. ישנם כאלה המחליטים על מעבר מסיבה הפוכה – היקפי הייצור שלהם הצטמצמו והם חייבים להתייעל בהתאם. כנ"ל לגבי מחסנים לוגיסטיים. יש מי שזקוק לשטח גדול יותר או שטח קרוב יותר למפעל. בכל מקרה, העברת המפעל או המחסן חייבת להתבצע בצורה יעילה וחסכונית, הן כדי לחסוך בהוצאות והן כדי לאפשר לעסק לחזור לפעילותו השגרתית בהקדם. את זה אפשר לעשות אך ורק עם חברת הובלות מקצועית שברשותה צוות מיומן ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים.

העברת מפעלים

העברת מפעלים ומחסנים לוגיסטיים זו משימה מורכבת. חברת הובלות שבידיה תפקידו את המשימה חייבת להיות חברה בעלת מוניטין מוכח בשטח. עליה להוכיח לכם את המקצועיות והניסיון שלה. עליה לעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ולהיעזר באנשי מקצוע אשר יבנו עבור המפעל שלכם תוכנית מעבר יעילה וחסכונית, יעמדו בלוח זמנים נוקשה ויקפידו על כללי הבטיחות. זמן הוא כסף ולאף מפעל אין זמן מיותר כדי לבזבז אותו על מעבר לא יעיל. מעבר לא יעיל עלול להכניס אתכם להפסדים כבדים. לכן פנו אך ורק לחברה המתמחה בהעברת מפעלים ומחסנים לוגיסטיים שתוכל להעמיד לשירותכם הן את הציוד המתקדם, הן את כוח האדם המסור, המיומן והמקצועי ביותר והן את כל הביטוחים הנחוצים לכם לשקט נפשי ולהמשך עשייה פורייה. 

העברת מחסנים לוגיסטיים

חברה מסחרית אשר זקוקה לשירות העברת מחסנים לוגיסטיים יכולה לחסוך לעצמה זמן וכסף אם היא תיעזר באנשים הנכונים. העברת מחסנים לוגיסטיים מתחילה מתכנון יסודי של המעבר והכנת תוכנית מעבר מפורטת, אשר תיקח בחשבון את כל ההיבטים הטכנולוגים והעסקיים, את כל הניואנסים הקטנים וכל הבקשות הספציפיות של הלקוח. חברת ההובלות תאסוף נתונים, תבצע חקר סביבה, תלמד ותאתר מוקדי התייעלות פוטנציאליים במטרה להפיק ללקוח מעבר יעיל וחסכוני. היא תגדיר באופן מדויק את אזור הפריקה והעמסה, את סידור מרכיבי המשטחים ואת הציוד בו היא תעשה שימוש, כגון משאיות, מלגזות, משטחים, כלי אריזה ועוד. היא תעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם כל בעלי התפקידים במחסן ותקפיד על כל כללי הבטיחות.  

מוניטין ומקצועיות

העברת מפעלים ומחסנים לוגיסטיים עם חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ  תספק לכם ראש שקט וסביבת עבודה מאורגנת במקום החדש במינימום זמן ומאמץ. הכל בזכות המוניטין החיובי שצברנו במהלך שנות הפעילות שלנו בתחום הובלות, הפצה, לוגיסטיקה ואחסנה.
אנו פועלים בכפוף לתקןISO 9001:2008  של מכון התקנים הישראלי. ברשותנו צי של עשרות משאיות חדשות ואמצעים טכנולוגיים מהמתקדמים ביותר כיום בשוק, אנשי צוות מהשורה הראשונה ושיטות עבודה התואמות את הסטנדרטים הבינלאומיים. ביכולתנו לבצע כל סוג של הובלה מסחרית ולאפשר ללקוחותינו, באמצעות בקרה ממוחשבת, לפקח ולעקוב אחר הסחורה ולוודא שהכל מתנהל כמצופה. כל פרויקט שלנו מכוסה בביטוח וכל הובלה שלנו תמיד מתבצעת על הצד הטוב ביותר.

רוצים לקבל עוד פרטים על שירות העברת מפעלים ומחסנים לוגיסטיים? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בכל שאלה.