פורטל לקוחות
חברת הובלות באילת

חברת הובלות באילת

מלא את הפרטים הבאים

חברת הובלות באילת

מתכננים הובלה בדרום הארץ ומחפשים חברת הובלות באילת? הגעתם למקום הנכון!  דוד הובלות מציעים מגוון רחב של שירותי הובלה, אחסנה ואריזה – לרבות הובלות בקירור והובלות מיוחדות. אנו מפעילים גם קווים קבועים לדרום הארץ, ובין השאר גם לעיר הנופש הדרומית.

מתכננים מעבר? זה לא קל

כל סוף הוא התחלה חדשה. ידוע כי מקום משמעותו שייכות. אחרי תקופה מסוימת , אם שנים ואם חודשים האדם מתרגל לסביבה שלו , מוצא בה את החסרונות ואת היתרונות, מכיר אותה מקרוב ורחוק ונהנה ממנה. אבל לפעמים צריך גם לשנות, לעבור למשהו חדש, למקום אחר. וזה מצריך הרבה עיסוקים וארגונים, צריך לאסוף את החפצים ולהיפרד מחברים, לארוז ולסדר. מומלץ להקל על עצמך ועל הסובבים ולחלק בין המשימות, לתת לכל אחד לעשות מה שהוא יודע, לשחרר מהלחץ ולהתחיל מחדש.

מדוע לבצע הובלות באזור הדרום דווקא איתנו?

לחברת "הובלות דוד" ניסיון רב בתחום ההובלות. לרשות החברה צי של עשרות משאיות בגדלים שונים לפי סוג ההובלה ותכולתה. המשאיות מוכנות להובלה בכל זמן ובכל עונה. העובדים המיומנים שלנו מגיעים בזמן המדויק שנקבע ומוכנים להתחיל לעבוד בחריצות. בנוסף, לחברה מחסנים גדולים לאחסון תכולה עסקית אשר תישמר בצורה הטובה ביותר ובאיכות הטובה ביותר.

העברה של תכולת בית פרטי או משרד – הכל בידיים האמונות של המובילים שלנו

הובלת מקרר בודדת, או משרד גדול ומלא ציוד? אין זה משנה! אנו מגיעים ישירות אליכם ומבצעים את ההובלה אל מול כל האתגרים. אם צריך אנו מבצעים גם הוצאה של פריטים גדולים כמו פסנתר כנף דרך החלון באמצעות מנוף, או מזרזים את תהליך העבודה באמצעות ציוד טכנולוגי מיוחד.

 

אנו שמחים להציע מגוון רחב של שירותי הובלה לאילת וממנה, הן ללקוחות פרטים והן ללקוחות מוסדיים, ומגוון רחב של המלצות שקיבלנו עם השנים יוכיח את רמת השירות הגבוהה שאנו מבטיחים ללקוחותינו – לכל מקום ומכל מקום, גם ביישובים הקטנים בדרום או בצפון הארץ.

 

מוכנים להזמין הובלה באילת? הקדישו דקה על מנת ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-071-075 ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת אישית לכל סוגי ההובלה.