כיצד מחשבים הוצאות בהובלת דירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
כיצד מחשבים הוצאות בהובלת דירה

כיצד מחשבים הוצאות בהובלת דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

טיפים לחשוב הוצאות בעת מעבר דירה

קרוב לוודאי שכל אחד מכם יעבור דירה לפחות פעם אחת בחייו. אין זה משנה אם מדובר בצעירים אשר עוברים בתדירות גבוהה מדירה שכורה לדירה אחרת או באנשים אשר עוברים לדירה אשר רכשו, קרוב לוודאי שכל אחד מאיתנו יזדקק בשלב זה או אחר בחיים לשירותי הובלות דירה. נכון לשנת 2012 קיימות חברות הובלות רבות בישראל וכל חברה מגישה ללקוח הצעת מחיר שונה. מאמר זה יעזור לכם להבין מהי הדרך בה מחשבות חברות ההובלה את מחיר ההובלה.

סוגים שונים של הובלות

חשוב לקחת בחשבון כי קיימים סוגים שונים של הובלות ומחיר ההובלה ישתנה בין סוג אחד למשנהו.

  • הובלות קטנות- כאן מדובר על הובלה המיועדת להעברת חפץ או מספר חפצים בודדים.
  • הובלות משולבות- הובלות של תכולת דירה קטנה או חצי דירה. כאן המשאית תשמש להובלה של תכולת מספר דירות.
  • הובלות דירה- הובלה של כל תכולת הדירה במשאית המותאמת לסוג התכולה.
  • הובלות משרד- הובלה זו דורשת תכנון מקדים וכן הובלה של חפצים רגישים בגדלים ובמשקל אשר אינו תמיד סטנדרטי ולכן מחיר הובלה זו הוא לעיתים גבוה יותר מאשר הובלות דירה.
  • הובלות מנוף- הובלות אלו כוללות משאיות שבתוכן מובנה מנוף. בדרך כלל המחיר עבור הובלת נוף נקבע על פי שעה. אם יש לכם חפצים כבדים או גדולים אשר לא ניתן להעבירם דרך הפתחים הרגילים בבית או שהם כבדים מדי ואין בבית המשותף מעלית, קרוב לוודאי שתזדקקו להובלות מסוג מנוף.

אלו הן רק חלק מההובלות הקיימות ולכן חשוב להגדיר את סוג ההובלה הנדרשת לכם טרם אתם מטלפנים אל חברות הובלה על מנת שיגישו לכם הצעת מחיר. מאמר זה יתייחס להובלות מסוג הובלות דירה.

 

הובלות

פרמטרים המשפיעים על מחיר ההובלה

  • התכולה- מסת התכולה וסוג התכולה משפיעים בצורה ניכרת על המחיר. ככל שכמות הציוד שלכם תהיה גדולה יותר, כבד יותר, שביר ותכולה חריגה, כך גם המחיר יעלה.
  • מרחק- חברת הובלות תחשב את המרחק הגיאוגרפי מנקודת המוצא ליעד, תכלול את חישוב הדלק ואת שעות הנסיעה. זוהי הסיבה שהובלות בינעירוניות עולות יותר מאשר הובלות מקומיות.
  • קומה- חברת הובלות תמיד תברר אתכם מאיזו קומה לוקחים את החפצים שלכם ולאיזו קומה בנקודת היעד המובילים צריכים להביא את התכולה. ככל שהקומה תהיה יותר גבוהה, כך גם המחיר.
  • סוג ההובלה- בהתאם לסוג ההובלה יקבע האם נדרשת עבודת הכנה ממקדימה, משאית מסוג מסוים ועוד. המחיר יושפע מכך.
  • נלוות- האם קיים מקום חנייה בבניין? האם קיימת מעלית? שני פרמטרים אלו ישפיעו באופן ניכר על המחיר.

לסיכום, העלות של הובלת דירה תלויה בסוג ההובלה ובפרמטרים אשר צוינו במאמר זה. הקפידו לספק לחברת ההובלות את כל הפרטים הדרושים ולדרוש ממנה הצעת מחיר מסודרת הכוללת מע"מ. בהצלחה.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל