פורטל לקוחות
כל הפתרונות הלוגיסטיים בתחום ההובלה

כל הפתרונות הלוגיסטיים בתחום ההובלה

מלא את הפרטים הבאים

כל הפתרונות הלוגיסטיים בתחום ההובלה

הובלה ואחסנה כבר מזמן הפכו להרבה יותר מאשר להעמיס את הסחורה או הארגזים על משאית ולהסיע אותם ליעד המבוקש. כיום נדרשים, ובמיוחד במגזר העסקי, מגוון פתרונות לוגיסטיים שמתאימים לסוג ההובלה, לתנאים המיוחדים שלה, לדחיפות הגעת הסחורה ליעד ועוד.

 

את כל אלה ויותר מכך, מעמידים בפניכם בחברת דוד הובלות, מומחים למתן פתרונות לוגיסטיים בתחום ההובלה, השינוע, המעקב והבקרה אחר שלבי ההובלה ופריקה מהירה ויעילה שלה.

איכות השירות

חברת הובלות דוד מעמידה לרשותכם מגוון פתרונות לוגיסטיים בכל הנוגע לשינוע והובלות מיוחדות. בין אם מדובר בהובלה הדורשת קירור, הובלה רגישה ועדינה או שינוע מטענים מורכבים, יש לנו את הידע, הנסיון ובעיקר את הכלים הנדרשים לכך. צי המשאיות שלנו הוא גדול מאד, וכולל גדלים ונפח שונה בין המשאיות, בהתאם להיקף וסוג הסחורה. חלק מהמשאיות שלנו מצויד במתקני קירור והקפאה מתקדמים, במשטחים מיוחדים לשמירה על יציבות הסחורה, אמצעים המסייעים בהעמסה מהירה של הפריטים ופריקתם וטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת לנו לבצע מעקב ובקרה אחר כל שלבי ההובלה.

לוגיסטיקה מיטבית

פתרונות לוגיסטיים הם מענה הנדרש כיום לעסקים רבים שצריכים סיוע שכולל יותר מהובלת הסחורה. בעלי עסקים המספקים סחורה על בסיס קבוע, בקווי חלוקה קבועים, וגם מזדמנים, צריכים חברה מקצועית שתדאג לכל המעטפת, אשר כוללת את הפצת המוצרים, האחסנה שלהם וכמובן, שינועם.

 

עם חברת הובלות דוד מובטח לכם השקט הנפשי, הידיעה שהסחורה שלכם מצויה בידיים הטובות והמקצועיות ביותר, שעושות שימוש באמצעים החדשניים ביותר, כולל מסירת מידע בזמן אמת ללקוח בדבר סטטוס המשלוח, מיקומו וכדומה, ותוך שימוש בציוד החדשני ביותר.

 

יש לכם צורך בקבלת פתרונות לוגיסטיים איכותיים? אתם חרדים לסחורה הרגישה שלכם, אולי חריגה בגודלה ונפחה, אולי דורשת אמצעי אחסנה מיוחדים אחרים? אנחנו כאן, עומדים לשירותכם, עם הובלת מטענים באמצעים החדשים ביותר, ומגוון פתרונות לוגיסטיים מתקדמים.

 

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר הוגנת, צרו עמנו קשר עוד היום, בטלפון שמספרו- 1-700-071-075,  ונציגינו ישמחו לתת לכם מענה מהיר, מבוסס על נסיון מקצועי רב.