מה הם המקרים שיש צורך באחסון ציוד? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
מה הם המקרים שיש צורך באחסון ציוד?

מה הם המקרים שיש צורך באחסון ציוד?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מה הם המקרים שיש צורך באחסון ציוד?

מחפשים מקום בטוח לאחסן בו את תכולת הדירה שלכם? זקוקים למחסן כדי לפנות אליו חלק מהציוד שאין לו מקום בביתכם? אם  אתם מחפשים מקום בטוח, איכותי ואמין לאחסן בו את הדירה או הבית שלכם, ע.ר.ד הובלות דוד היא הכתובת עבורכם.

חברתנו מעניקה פתרונות מגוונים, אשר מותאמים לכל לקוח, בהתאם לדרישותיו ובהתאם לצרכיו האישיים ללא סייג, לרבות אופיו של המוצר, כמות המוצרים, גודלם ועוד. אנו ערוכים לאחסן תכולת דירה מכל סוג, לרבות ציוד אלקטרוני רגיש, ריהוט, פריטים אישיים, חפצי אומנות ועוד.

מחסני חברת ע.ר.ד הובלות דוד  ממוקמים בתוך מבנה תעשייתי מקורה ומודרני, ובהם תמצאו פתרונות אחסון מגוונים הנתפרים בדיוק על פי צרכי הלקוח ובהתאם לאופי המוצר, לזמן האחסנה ולסוג השירות הדרוש לכם. חברתנו ערוכה לאחסון חפצים וציוד ולאחסנת תכולה מכל הסוגים: חפצים אישיים, מטענים גדולים וכבדים, אחסנת משטחים, אחסנת ציוד אלקטרוני רגיש (היי-טק) ושמירת חפצי אמנות ועתיקות.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ מציעה שירותי אחסנה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לחברה מספר מחסנים במרכז הארץ אשר מצוידים במיטב גורמי הבטיחות כגון: דלתות פלדה במשקל 2 טון, ספרינקלרים, אזעקה מתקדמת, מצלמות, מוקד אנושי ואבטחה בשעות הלילה.

שירותי אחסון דירה

המחסנים שלנו מוגנים על ידי דלתות פלדה חסינות, אזעקות משוכללות, מתזים לכיבוי אש ומצלמות אבטחה. כמו כן אנו מקפידים על ביצוע הדברות תקופתיות וניקיון לשמירה על רמת תברואה בסטנדרט הגבוה ביותר.

אחסנה למגזר העסקי

החברה  מעמידה לרשות בעלי עסקים מתחם של מחסנים, שבו ניתן לאחסן כל כמות של ציוד. על מנת להפוך עת המחסן לנגיש רצוי, כמובן, שהוא יימצא במרחק סביר מהעסק, ובכך יקל על בעליו לבצע ביקורים תקופתיים כדי לוודא כי הציוד אכן נשמר בשלמותו. במידה שהציוד רגיש ונדרשים לו תנאים מבוקרי אקלים, חשוב שמתחם האחסון יאפשר שמירת התכולה בטמפרטורה הדרושה- חום או קור.

מענה כולל לכל הצרכים

חברת ע.רד מעמידה לרשות לקוחותיה- מוסדיים, עסקיים ופרטיים -  מגוון שירותים, העשויים לתת להם מענה כולל לכל צרכיהם. היא עושה זאת באמצעות מחלקותיה השונות: הפצה לוגיסטית, הובלת דירות ומשרדים, מחלקת אחסנה ומחלקת הנהלת חשבונות.

שירות סינרגטי שבו מאוגמים כל משאבי החברה מאפשר פיקוח ושליטה מלאים על מכלול עבודותיה ועובדיה של החברה. כל לקוח מקבל מענה ייעודי מהיר ואפקטיבי.

למי מהלקוחות הזקוקים לשירות אחסנה מוצע גם שירות העמסה, הובלה ופריקה. כאשר אנחנו נדרשים להיפרד מתכולת הדירה שלנו למשך תקופה ארוכה, ודאי חשוב לנו לדעת היא היא מופקדת, שמורה ומאובטחת על ידי חברה העובדת בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים ומסוגלת לתת לנו מענה מלא ומושלם, שיאפשר לנו להיות רגועים גם כשנסיבות חיים מחייבות אותנו לנסוע למרחקים לתקופה ממושכת. כל אחד מאתנו יכול לישון בשקט אם וכאשר הוא יודע כי תכולת ביתו היקרה לו מכל שמורה לבטח במתחם אחסנה מוגן ומאובטח.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל