פורטל לקוחות
מה המחיר לעבור דירה?

מה המחיר לעבור דירה?

מלא את הפרטים הבאים

מה המחיר לעבור דירה?

 

מתכננים את מעבר הדירה הראשון שלכם? בוודאי תהיתם "כמה עולה לעבור דירה?". חשוב להבין כי מעבר דירה אינו מתומחר בצורה אחידה כמו מוצרים בחנות, אלא תלוי במספר פרמטרים שונים. נסקור בקצרה את המאפיינים השונים של הובלות בכל הארץ העשויות להשפיע על מחיר ההובלה הסופי.

הפרמטר החשוב ביותר – כמות הכבודה שלכם

מעבר הדירה הוא למעשה שינוע של החפצים שלכם ממקום למקום. ככל שיש יותר חפצים, ארגזים ופריטים שיש להעביר, זמן ההובלה והמאמץ שידרש להוביל יהיה ארוך יותר. לכן כאשר שואלים את חברת ההובלות "מה המחיר לעבור דירה" תדרשו להציג בפירוט אילו רהיטים תעבירו, כמה ארגזים או שקיות בגדים יעברו יחד אתכם, אילו מוצרי חשמל יעברו (מקררים ותנורים יכולים להעלות את מחיר ההובלה).

נקודת היעד והמוצא של ההובלה

עוד אלמנט שמשפיע על מחיר ההובלה יהיה נקודת היעד והמוצא. האם אתם עוברים מעבר לבלוק, או אולי לצד השני של הארץ. הזמן שבו המשאית תהיה בדרך עולה לכם ולחברת ההובלות. מדוע? משום שבזמן שהמשאית נוסעת המובילים אינם פנויים לבצע עבודות נוספות. לכן, הובלות ארוכות מומלץ לתכנן מראש ולבחון היטב אילו מוצרים תרצו להעביר אתכם בדרך.

מאיזו קומה ולאיזו קומה הכבודה עוברת?

פרמטר נוסף שישפיע על מחיר ההובלה הוא הקומה ממנה ואליה אתם עוברים, והאם יש מעלית בבניין. כאשר המובילים צריכים לרדת שלוש קומות ולעלות ארבע קומות ברגל או במעלית, ההובלה תארך זמן רב יותר ולכן גם מחירה יהיה בהתאם. לעומת זאת, אם אתם עוברים מדירת גן לבית פרטי – ההובלה תהיה קלה יותר ומהירה עבור המובילים ותחסוך לכם סכום ניכר.

תאריך ההובלה

האספקט האחרון שנציין ומשפיע על מחיר ההובלה הוא התאריך. תקופת הקיץ, ובמיוחד הימים הראשונים והאחרונים בחודשי הקיץ הם העמוסים ביותר עבור המובילים – לכן מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר. נסו, במידת האפשר להזמין הובלות בקיץ מספר ימים מוקדם או מאוחר יותר על מנת ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית.

 

רוצים לקבל הצעת מחיר להובלה הבאה שלכם? התקשרו להובלות דוד במספר 1-700-071-075 ונציגנו ישמחו לעזור ולייעץ בתהליך המעבר.