פורטל לקוחות
מובילים לערבה וממנה

מובילים לערבה וממנה

מלא את הפרטים הבאים

מובילים לערבה וממנה

תושבי הערבה והסביבה, עצם העובדה שאתם מצויים בנקודה גיאוגרפית מרוחקת לא צריכה למנוע מכם ליהנות משירותי הובלה מהערבה, במחירים הוגנים ועם שירות מקצועי ומדויק.

חברת דוד הובלות מזמינה אתכם להכיר אותה ולקבל שירותי הובלה מערבה ואליה, חמישה ימים בשבוע, עבור כל סוגי ההובלות, קטנות כגדולות.

מגיעים לכל מקום

חברת ההובלות שלנו מצטיינת באיכות, במוניטין גבוה, בשירות מקצועי ומתחשב ופתרון בעיות הובלה מכל סוג, כולל הובלות מיוחדות, הובלות בהקפאה, הובלות של תוצרת חקלאית ועוד.

בנוסף לכך, השירות שלנו ניתן מדן ועד אילת, ואנחנו נותנים בשמחה מענה גם למי שזקוק מאיתנו לשירותי הובלה מהערבה. עצם העובדה שאנחנו מספקים שירותי הובלה על בסיס יומי לאילת וממנה, כבר נותן לכם מענה בנוגע ליכולות שלנו, לאחריות שלנו ובעיקר להתחייבות לנו לבצע עבורכם את ההובלה.

אנו מציידים בצי חדיש של כשמונים משאיות, חלקן ייעודיות להובלות מיוחדות, כך שביכולתנו להתמודד עם כל סוגי ההעברה, בעלי אופי כזה או אחר או דרישות מיוחדות.

לא מזמינים לפני שמשווים

כשאתם מחפשים שירותי הובלה מערבה, ובמיוחד אם אתם זקוקים למענה מהיר, וודא את הזמינות של חברת ההובלות, בצעו השוואת מחירים בין מספר חברות ובדקו היטב אם הם בקיאים בהובלות למרחקים ארוכים ואם יש להם את הציוד הנדרש להובלה שהיא שונה מהובלה סטנדרטית, למשל יש להן מנופים, מלגזות, משטחים ומתקנים להובלות מיוחדות הדורשות קירור או הקפאה.

רק לאחר שקיבלתם את כל התשובות לשאלות אלו, תוכלו להזמין הובלה, זאת אחרי שתגלו שמעטות החברות שיתחייבו בפניכם על הובלות כאלו, או שידרשו מחיר מוגזם.

אנו הוגנים גם במחירים ומאמינים שלכל אחד מגיע השירות הטוב ביותר, בין אם להובלה קטנה ובין אם הובלה מסחרית, בין אם הובלה במרכז ובין אם הובלה מערבה.

בדקו אותנו- התקשרו אלינו כבר עכשיו לטלפון 1-700-071-075, שאלו את כל השאלות החשובות ותגלו צוות איכותי ואדיב, מעל הכל מקצועי מאד, שישמח לתת לכם מענה מהיר הכול הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת במיוחד.