פורטל לקוחות
מחזירים משטחים, גם מהערבה, במסירות ובבטחה

מחזירים משטחים, גם מהערבה, במסירות ובבטחה

מלא את הפרטים הבאים

מחזירים משטחים, גם מהערבה, במסירות ובבטחה

חברות מסחריות, משתמשים בשירותי הובלת משטחים? אתם לבטח מכירים את המורכבות שבלוגיסטיקה הנדרשת, את המקצועיות הנדרשת בהובלות מסוג זה ואת הצורך להיות בטוחים במאת האחוזים שהסחורה תגיע ליעדה שלמה, במהירות וביעילות.

 

אם אתם יודעים ומבינים במה מדובר וזקוקים לשירותי החזרות של משטחים מהערבה, חשוב מאד שתשתמשו בשירותינו.

הנסיון הוא מילת המפתח

לא כל חברת הובלות מכירה ויכולה לספק פתרונות של הובלת משטחים והחזרתם. אתם לבטח לא תרצו להפקיד סחורה יקרה וחשובה בידיים שאינן מקצועיות ואם מדובר במרחקים גדולים, כמו למשל החזרת משטחים מהערבה, אתם חייבים לוודא ולהיות בטוחים שבחרתם בחברה הנכונה, כמו חברת דוד הובלות, בעלי נסיון, ידע ומוניטין רב בתחום זה.

 

מה זו בעצם הובלת משטחים? מדובר בהובלה של כמות גדולה של סחורה, למשל אספקה של מפעל ללקוח שלו. סחורה זו מועמסת על גבי משטח עץ באמצעות מלגזות, כאשר המשטחים חייבי לעבור אישור של בדיקות תקן, המלגזה תהיה חדישה והמלגזן עצמו יהיה בעל נסיון בהעמסת הסחורה, במיוחד אם היא רגישה או שבירה, וששכל העמסת הסחורה תתבצע בזריזות וללא בזבוז זמן יקר.

 

לכן, אם אתם מתכננים הובלה כזו, של משטחים, אתם צריכים את השירות הטוב ביותר.

 

אולם אחרי שממוסרים את הסחורה, יש צורך גם להחזיר את המשטחים, עם סחורה חדשה או רק את המטחים עצמם. וכשמדובר במרחקים משמעותיים, כמו החזרות משטחים מהערבה, גם כאן נדרשת מיומנות, מקצועיות ומעל הכל, מהירות ועמידה בלוחות הזמנים.

 

אנו מעמידים לרשותכם את שנות הנסיון המקצועי הרבות שלנו, הידע שרכשנו במהלך השנים, את הצוות המימון שבחרנו בקפידה רבה ואת הציוד המתקדם ביותר בענף. איתנו אתם יודעים שאתם מצויים בידיים טובות ואמינות, נתונים שהפכו אותנו להיות מחברות ההובלה המובילות במשק.

לא מתפשרים על איכות השירות

אנו מזמינים אתכם להתרשם מהנסיון, הידע והמיומנויות שלנו, ולהזמין מאיתנו החזרות של משטחים מהערבה, או כל הובלת סחורה אחרת, לכל מקום בארץ, ומכל מקום בארץ. צרו איתנו קשר כבר עכשיו, בטלפון מספר 1-700-071-075 ואנו נשמח לתת לכם מענה מהיר ומעל הכל, מקצועי ובמחירים נוחים והוגנים.