פורטל לקוחות
מחפשים הובלות זולות בלוד? מצאתם!

מחפשים הובלות זולות בלוד? מצאתם!

מלא את הפרטים הבאים

מחפשים הובלות זולות בלוד? מצאתם!

כל מי שעבר אי פעם דירה או משרד מבין את המורכבות שיש בהובלה, מורכבות שמתחילה כבר מהאריזה, התכנון, הרצון שהכל יתקתק כמו שצריך וגם, לא פחות חשוב, שהעלויות יהיו שפויות.

חברת הובלות דוד מעמידה לרשותכם הרבה יותר מאשר הובלות בלוד בזול, אלא אופרציה שלמה ומתוכננת היטב, עם מיטב האבזור, המובילים , האחריות והציוד המלווה, במידה ויש בו צורך.

בין אם מדובר בעסק או בהובלה פרטית, לנו יש את הניסיון והיכולת להוביל עבורכם כל סוג של ציוד, החל מתכולת דירה, כולל פריטים גדולים וכבדים במיוחד, באמצעות מנוף הרמה, וכלה בציוד מורכב, למשל הובלה של ציוד רפואי הדורש קירור מיוחד או תוצרת הדורשת הובלה בהקפאה.

אנחנו ערוכים לכל תרחיש, מסוגלים להתמודד עם מגוון הובלות בגדלים ונפחים שונים, זאת תודות לצי המשאיות שלנו, מאובזרות היטב ובגדלים שונים להתאמה מדויקת של ההובלה שלכם. יש לנו צוות מקצועי עם הרבה נסיון ועוד הרב הפתרונות ייעודיים להובלות, לשינוע, לנסיעות ליעדים רחוקים ועוד.

איכות שנמדדת בשירות

איכות השירות שלנו לא נולדה בן לילה. עבדנו קשה כדי לייצר לעצמנו את המוניטין שלחברה אחראית, מנוסה, מאובזרת ובעלת ציוד שעומד בכל כללי התקן, גם המחמירים ביותר.

הובלות לוד, כמו ההובלות שלנו בכל מקום אחר בארץ מאופיינות באחריות ובביטוח תכולת ההובלה. אנחנו מכירים את העבודה,  מבינים את הצרכים של כל לקוח ופועלים בהתאם.

כשאתם מחפשים הובלות בלוד בזול מומלץ שלא להתמקד רק על המחיר, למרות שיש לו חשיבות ומשמעות רבה. אבל לא רק המחיר קובע את איכות השירות וחשוב לוודא שהחברה בה בחרתם מבטחת את תכולת ההובלה שלם, מפני נזקים, פגיעות, שברים או סחורה שמגיעה ליעדה כשאינה טרייה או מקולקלת.

את כל אלו אנו יכולים להבטיח. חברת הובלות דוד פועלת בתיאום מלא ובשקיפות מול הלקוח ומתייחסת בכובד ראש לכל הזמנת הובלה, קטנה כגדולה.

זה הזמן שלכם ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-071-075 ולקבל מענה מאנשי המקצוע המצוינים שלנו, שישמחו לענות על כל שאלה, לייעץ לכוון ולהתאים עבורכם את ההובלה הטובה ביותר, כולל הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה.