סוגי פתרונות אחסון - הובלות דוד
פורטל לקוחות
סוגי פתרונות אחסון

סוגי פתרונות אחסון

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

סוגי פתרונות אחסון

מי שזקוקים לפתרונות אחסון יכולים למצוא מענה לצורך זה אצל חברה המספקת פתרונות כאלה הן לטווח קצר והן לטווח ארוך.  מחסני האחסון ממוקמים במרכז הארץ, סמוך לעורקי תנועה מרכזיים ולנתיבי גישה נוחים. הקרבה הן לנמל והן לשדה התעופה בן גוריון מהווה יתרון ברור: היא מאפשרת קיצור משך ההמתנה בין הגעת המטען לבין פריקתו ואחסונו במידה שמדובר במטען שמגיע דרך נתיבי אוויר וים.

הנגישות הנוחה מקלה גם על בעלי חברות ואנשים פרטיים להגיע אל  מתחם האחסון. הלקוח נהנה מכל היתרונות של מרכז לוגיסטי משוכלל המאפשר בקרה ופיקוח און ליין על כל תהליך האחסון מזה ועל תפירת פתרון ייעודי לכל סוג של תכולה, אם בארגז ואם במכולה.

ככל שטווח האחסון קצר יותר כך מיקום התכולה יהיה במקום שניתן להגיע אליו בקלות ובמהירות ולשלוף אותו בעת הצורך.

אחסנה זמנית

תהליך הסגרת מטען שמגיע מחוץ לארץ מחייב רישום מסודר לצורך קליטתו. בפרק הזמן שמהגעת המטען ועד להסדרת הניירת הנדרשת, מסי מכס ומס ערך מוסף, ניתן לאחסנו  מה שמכונה "בונדד" – שירותי אחסנה בערובה. אחסון זה מתבצע במתחם אחסון גדול המצוי ברשותה של חברה המעניקה לכם סל מגוון של שירותים לוגיסטיים נדרשים: שירותי אריזה, הובלה, פריקה, ואבטחה מלאה של המטען במתחם האחסון.  התהליך מתבצע באישור הממשלה ובפיקוחן של רשויות המכס. יתרונה של שיטה זו הוא בכך שהיא נותנת "אוויר לנשימה"- במירכאות ובלעדיהן למי שמייבא את הסחורה:  יש לו זמן מספיק להסדרת התשלומים עד לסיום תקופת האחסנה המותרת לו.

מומלץ ליצור קשר עם החברה המציעה לכם שירות זה מבעוד מועד על מנת להימנע מתשלום שייגבה מכם עבור אחסנת הסחורה בנמל שאליו היא מגיעה.

מחסני בונדד לאחסון בטווח קצר נמצאים הן במתחמי הנמלים והן מחוץ להם. חשוב לציין, כי משך הזמן המרבי שבו ניתן לאחסן לטווח קצר הוא עד 60 יום.

אחסנה לטווח ארוך

על מנת להקל על פורקי התכולה והעמסתה מחדש חשוב לתכנן את האחסון לטווח ארוך באופן מושכל. גם אחסון תכולה של דירה למשך זמן קצר מחייב תיאום בין הגורמים השונים המעורבים בביצוע שינוע המטען, פריקתו וסידורו במתחם האחסון באופן שיקל על מציאת כל פריט בו בפרט ועל פינויו והעברתו למקום  אחר בכלל- קל וחומר אחסון לטווח ארוך.

כאשר אתם נזקקים לאחסנה רצוי לבצע אותה אצל חברת הובלות אשר מעמידה לרשותכם משאית ייעודית לביצוע העברת התכולה או המטען המבוקשים לאחסון. תחת קורת גג ניהולית אחת מתבצע כל התהליך, ביעילות ובשקיפות מלאה, באופן המאפשר ללקוח לקבל מידע עדכני בזמן אמת על מצב הציוד ועל מיקומו.

על מנת לקבל מידע ותשובות לכל שאלה שמעסיקה אתכם בהקשר אחסון תכולה של בית, עסק או משרד – צרו קשר עם נציגי חברת הובלות שמציעה לכם גם שירותי אחסנה מקצועיים בתנאים מיטביים לשמירה על שלמות התכולה המאוחסנת לכל פרק זמן  שהוא.

טיפים לאחסון טוב ואפקטיבי:

1. העדיפו חברה שברשותה כל האישורים הנדרשים לניהול מתחם אחסון ובפרט ניהול מחסן.
2. הימנעו מאחסנת ציוד  במתחם שאינו ניתן לסגירה מוחלטת של כל פתחיו.
3.  העדיפו חברה שברשותה כל האישורים הנדרשים לניהול מתחם אחסון.
4. הימנעו מאחסון במכולות, במבנים עשויים עץ או מתכת המהווים סכנה ממשית לשלמות התכולה.
5. ודאו כי קיים ביטוח תכולה.
6. השוו מחירים. רצוי לדעת את טווח המחירים המקובל כדי שלא תיעתרו להצעה מפתה, טובה מכדי להיות אמתית, שאותה עלולים להציע לכם חאפרים שאינם יכולים לערוב לשלמות הציוד.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל