פורטל לקוחות
סוגי משאיות להובלה

סוגי משאיות להובלה

מלא את הפרטים הבאים

סוגי משאיות להובלה

לפני שאתם מזמינים שירותי הובלה, ובמיוחד אם אתם מהמגזר העסקי, חשוב שתבינו את ההבדלים השונים הקיימים בין משאיות הובלה למיניהן. אחרי שתבינו, תוכלו לבחור בשירות שהוא יותר ממוקד ומותאם לצורכיכם.

הובלות רק עם המקצוענים בתחום

על פניו עושה רושם שכדי להוביל מטען, מכל סוג שהוא, סחורה או של אדם פרטי, נדרשת משאית הובלה, כלומר כלי שינוע גדול ומרווח שיוכל לקלוט את הציוד שלכם.

 

בפועל זה הרבה יותר מורכב. חשוב מאד להתאים את סוג המשאית לסוג הסחורה ובכך גם לחסוך כסף, למשל הובלה קטנה במשאית גדולה אינה משתלמת \ אבל בעיקר לדייק בהובלה.

התאמת המשאית לציוד המובל

ולמה הכוונה? למשל, אם אתם מובילים סחורה חקלאית או ציוד מעמדה קפוא, חשוב שגם המשאית תהיה מאובזרת בציוד המתאים כדי לשמור על הסחורה בטמפרטורה הרצויה.

 

או  למשל, אם יש לכם ציוד כבד במיוחד, גדול במיוחד וכזה הדורש העמסה מיוחדת שלו, אתם תצטרכו משאית מנוף הובלה, שתאפשר לכם להעמיס את הפריטים באופן מבוקר ונכון וללא הצורך להתמודד עם גודל, משל או נפחים בלתי אפשריים.

לכל לקוח השירות המתאים

חברת דוד הובלות מספקת שירותי הובלה מכל סוג, בכל גודל, ולכל מקום בארץ. בזכות השם שבנינו בתחום והנסיון שצברנו, הרכבו צי משאיות חדישות ומתקדמות שעונות על כל צורך, החל מהובלות ומשלוחים לפרטיים וכלה באמצעים המאפשרים הובלות מיוחדות, כמו ציוד בקירור, ציוד רגיש ושביר, וכדומה.

 

אנו לומדים את צרכיהם של כל לקוחותינו, ורק אחרי שבדקנו אם יש דרישות מיוחדות ובצענו אומדן של גודל הציוד הנדר שלהובלה, אנו מתאימים משאיות הובלה לכל דורש ובונים את הצעת המחיר הרלוונטית עבורו.

 

הובלה היא כבר מזמן לא רק מגון סבלים שמעמידים סחורה על משאית הובלה. במהלך השנים הלכנו וצברנו נסיון והתרחבנו, התחדשנו בציוד השינוע המתקדם ביותר ושכללנו שיטות עבודה, כדי לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, כולל גם שינוע למרחקים ארוכים ושירותי לוגיסטיקה ואחסנה.

 

רוצים לשמוע עוד? מחפשים לקבל שרות איכותי? זה זמן שלכם ליצור עמנו קשר בטלפון 1-700-071-075 ונשמח לסייע לכם בבחירת משאית ההובלה המתאימה לכם ביותר.