עוברים לגור ביחד? חשוב לבחור חברת הובלות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
עוברים לגור ביחד? חשוב לבחור חברת הובלות

עוברים לגור ביחד? חשוב לבחור חברת הובלות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

עוברים לגור ביחד? חשוב לבחור חברת הובלות

חיכיתם לרגע הזה, שבו עוברים לגור יחד עם בן הזוג. החיים המשותפים הם אתגר, והמעבר לדירה משותפת הוא צעד גדול ומרגש אשר גם דורש היערכות בהתאם. תכנון נכון יעזור לכם להתחיל את חייכם המשותפים בקלות וביעילות. הצעד הראשון הוא כמובן העברת כל החפצים האישיים והריהוט הנדרש לכם. גם אם אתם זוג צעיר שלא הספיק לצבור חפצים רבים, גם אז חשוב לבחור בחברת הובלות שתדאג להוביל את חפצכם בבטחה ובמהירות. אז איך תבחרו את החברה המתאימה לכם ועל מה יש לשים דגש?

הובלה קטנה או הובלה גדולה – הכריעו לאיזה סוג הובלה אתם זקוקים

אמנם במרבית המקרים זוגות צעירים אינם הבעלים של הרבה ריהוט. יחד עם זאת, כל המרבה הרי זה משובח, ועתה אתם כבר שניים, ויחד זה מצטבר לכמות די גדולה. כל אחד צובר לו עד מהרה חפצים במהלך חייו שאותם הוא רוצה קרובים אליו בכל מקום שבו יהיה. בבואכם לבחור את חברת ההובלות עליכם לעשות הערכה מדויקת ככל האפשר לכמות החפצים שברשותכם. מידע זה יקבע האם תזדקקו להובלה קטנה או להובלה גדולה ובהתאם לכך ייקבע גובה התשלום. עליכם לחפש חברה אשר תעמיד לרשותכם משאית גדולה עם שטח אחסון נרחב, הכול לפי מידת הצורך, ובהתאמה אם בבעלותכם רק מעט חפצים, חברת ההובלות תספק לכם משאית קטנת ממדים.

בחרו בחברת הובלות בעלת מוניטין

היות ומדובר בציוד האישי שלכם, מומלץ וכדאי כי יגיע אל מקום יעדו בבטחה, לכן חשוב כי תבחרו בחברת הובלה אמינה. בחירת חברת הובלות היא מרכיב ראשי שייקבע אם תיגרם לכם עוגמת נפש או שתוכלו להתחיל את חייכם המשותפים בחיוך.

חברה אמינה קודם כל שמה הוא זה שהולך לפניה. בתחום של הובלות חשוב לקרוא המלצות ברשת או לשמוע דעה מחברים. חברת הובלות שקיבלה המלצות טובות תבקש לשמור על שמה הטוב בעיני לקוחותיה לבל יוכתם.

מחיר גם הוא תנאי הכרחי

זוגות צעירים לא פעם מונעים משיקולים כלכליים ולכן רבים המקרים בהם במקום לשכור שירותי הובלות, יעדיפו לעשות זאת בעצמם, על אף שכרוכה בזה עבודה קשה. כל זאת על מנת להימנע מההוצאות הנלוות לשכירת שירותי הובלה. אך כדאי לערוך חישובים ולבדוק האם אכן שכירת שירותיה של חברת הובלות מיותרת או שהיא אכן שווה את ההשקעה. עם חברות הובלות מקצועית ואמינה, תוכלו להיות רגועים יותר, מפני שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שכל הציוד יגיע הביתה בבטחה ובבת אחת. צוות מובילים מקצועי ידע לעשות זאת בצורה מהירה ויעילה. וכל שלכם יוותר לעשות הוא פשוט לפרוק ולסדר את חפצכם, גם לנושא זה יש פתרונות, כמו חברות שנותני שירותי אריזה ופריקה של הציוד המובל. על כן אין ספק כי שמדובר בהשקעה שכדאי לשקול לחיוב, שתחסוך לכם זמן ומאמצים רבים.

אם כן, אל תתפשרו על פחות מצוות מובילים מקצועי

כאמור, על כן, לא פחות חשוב הניסיון המקצועי של צוות המובילים. אף על פי, שעשוי להיראות כאילו  ניסיון בתחום זה הוא דבר זניח. בפועל אין זה כך, וחשוב לבחור בחברה כמה שיותר מקצועית, שלצוות המובילים שלה ניסיון רב שנים בהעברת דירות מכל הסוגים, ושהיא מחזיקה במיטב פתרונות הניוד והשינוע שקיימים.

לא לשכוח: יש לתאם את מועד ההובלה מבעוד מועד

התקופה של מעבר דירה ידועה כלחוצה ולכן מומלץ שלא להשאיר את בחירת חברת ההובלות לרגע האחרון. תיאום מראש יבטיח לכם שירות ללא פשרות מחברת הובלות מקצועית. אל תתמהמהו, החלו בחיפושים מראש ויפה שעה אחת קודם, וכך תבטיחו כי המעבר לבית החדש יהיה ללא תקלות או עיכובים.