פינוי לפני מעבר דירה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
פינוי לפני מעבר דירה

פינוי לפני מעבר דירה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

פינוי דירה על ידי חברה מקצועית

שירות של פינוי דירה על ידי חברה מקצועית יכול להועיל מאוד במקרים שעולה הצורך לפנות דירה על כל תכולתה במהירות וביעילות. חברה שעוסקת בפינוי איננה פשוט מסלקת את החפצים שאין בהם צורך. לעיתים היא גם מסייעת במיון, וחברה רצינית יכולה להציע באותה הזדמנות גם שירותי ניקיון ברמה גבוה וכן שירותי איטום באמצעות רובה, שמוכנסת בין חריצי הריצוף והחיפוי, חשוב במיוחד לחדרי שירותים, מטבח ואמבטיות.

מעבר לבית דיור מוגן

השלב בחיים שבו אדם עובר לדיור מוגן יכול להיות מלווה בהתרגשות ובציפייה ולעיתים גם במתח ובצורך בתקופת הסתגלות. אחד ההיבטים הנוספים המלווה את המעבר של האדם לדיור המוגן (בית אבות) הוא הצורך לפנות את דירת המגורים הישנה מתכולה שנצברה לאורך שנים רבות.
פינוי דירה על ידי חברה מקצועית יכול לסייע בדיוק בשלב זה של החיים. לקשיש ולבני משפחתו לא תמיד יש כוח, סבלנות ובעיקר זמן כדי להתחיל למיין לסדר ולמצוא לאן לפנות את התכולה. כמעט תמיד, האפשרות להעביר את כל הציוד והרכוש לבית האבות איננה ריאלית.
באותה הזדמנות מומלץ מאוד לדאוג לניקוי הדירה אשר לרוב מיועדת למכירה או להשכרה. ניקיון על ידי חברה מקצועית שמתמחה בניקוי דירות, תשדרג באופן משמעותי את המחיר שניתן לדרוש עבור הדירה המיועדת למכירה או להשכרה. גם אם נשארים לגור בדירה הרי שחשוב לערוך לה ניקוי מקצועי יסודי שכזה.

פנוי ירושות

התמחות נוספת של חברות פינוי דירות היא לפנות תכולות של ירושות, מביתם של אנשים שהלכו לעולמם בבוא יומם. על רקע פרידת היורשים וכל בני המשפחה מהנפטרים, עולה הצורך בסידור, מיון ופינוי של המיטלטלין, הריהוט וכל תכולה הבית שנותרה. גם כאן חברה מקצועית תוכל לסייע בצורה טובה מהירה ויעילה. כעת מתחילה עבודה רבה של מיון והפרדה בין החפצים השימושיים והבלתי שימושיים, וזה עוד לא הכל. יש צורך גם לפנות את כל הדרוש פינוי. לאחר שלב זה פשוט חיוני לנקות את הדירה בצורה יסודית, וכדאי להיעזר בחברת ניקיון. רק אחר כך ניתן לעשות שימוש בדירה – בין אם מכירה, בין אם השכרה, בין אם מגורים של אחד היורשים.

פינוי בכל מצב

למעשה, ישנם מקרים רבים נוספים שבהם יכול לעלות הצורך בשירות של פינוי דירות יעיל ואפקטיבי. לא מעט מקרים של פינוי דירה יתבצעו כאשר יחיד או משפחה יוצאים לשליחות בחו"ל לזמן ארוך. במקרים כאלה יש לעיתים צורך לדאוג לפנות את הרכוש שלא זקוקים לו עוד.
מקרים אחרים שבהם עולה צורך לפנות תכולה בלתי שימושית יתרחשו כאשר אדם או משפחה צברו רכוש וציוד רב מידי לאורך השנים. חלק גדול מן הרכוש המיותר, שתופס מקום רב, הולך ומתיישן עד שמגיעים למסקנה שיש להיפטר ממנו. פעולה כזאת יכולה להתרחש לא רק כשעובדים דירה. פינוי דירה יכול להתאים גם כשרוצים לשפץ את הבית, להביא ילד נוסף לעולם או מקרים אחרים, כמו למשל כשרוצים לחדש את הבית באופן יסודי. גם כאן, מומלץ להיעזר בחברת ניקיון, כאשר אם מדובר בחברת הפינוי שכבר מכירים הדבר כדאי שבעתיים.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל