פינוי של עזבון לא חייב להיות כאב ראש - הובלות דוד
פורטל לקוחות
פינוי של עזבון לא חייב להיות כאב ראש

פינוי של עזבון לא חייב להיות כאב ראש

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

פינוי של עזבון לא חייב להיות כאב ראש

כל מי שמבקש להוביל את התכולה של ביתו (או של בית העסק) ממקום אחד למקום שני, עשוי להיות חרד לשלום איכות החפצים ואף מוטרד בשל אופי העבודה המקדימה שיש לבצע, בטרם הכול מועבר למשאית. אי לכך איגדנו עבורכם את המדריך המלא עבור מלאכת פינוי דירה והובלה מושכלת, כך שמראש תהיו רגועים ולבסוף תיווכחו שאכן יצאתם מרוצים:

ערכו שיעורי בית מקדימים

ראשית יש לעשות מעט שיעורי בית, כלומר לבחון אל איזו חברת פינוי דירה והובלה יש לפנות, וזאת כי אין זה סוד שניתן למצוא פערי מחיר משמעותיים, שיש חברות שהרזומה שלהן בעייתי וכמובן ידוע שלא כל חברה יודעת לספק את אותם שירותים, או יודעת להגיע אל הכתובת בה מתגוררים.

הכינו רשימת צרכים ודגשים

לאחר שמוצאים את החברה שנראית הכי מבטיחה ואף משתלמת, יש להבין אלו שירותים מבקשים לקבל ממנה. מכאן שיש לשקול האם אתם מעוניינים לאחסן חלק מהציוד, האם אתם מעוניינים לנצל את ההזדמנות על מנת לפנות למכולה חלק מהציוד, איזה ציוד אתם מבקשים לעטוף באופן מיוחד כיוון שידוע לכם שהוא מאוד עדין, האם אתם מעוניינים לקבל עזרה עבור ארגון החפצים בארגזים וכדומה.

היו מסודרים

יש לזכור שלאחר שמסיימים לארוז את הכול, יש צורך לפרוק את הכול ביעד החדש. על כן ככול שתהיו יותר מסודרים בשלב האריזה, כך שלב הפריקה יהיה הרבה יותר פשוט ונוח. על כן לאחר שמסיימים לארגן ארגזים, סלוטייפ וטושים, יש לארוז ביחד מקבצים שמיועדים להיפרק באותה טריטוריה, ולאחר מכן לציין על הארגז את מהות התוכן לצד היעד (למשל בגדי ילדים לחדרי ילדים).

השאירו ציוד בצד

גם אם אתם מתכוונים להעביר את כלל התכולה של הבית, יש לזכור שרצוי להכין תיק קטן עם דברים שאתם מבקשים לקחת עליכם, וזאת על מנת להימנע מחוסר נוחות עד שתמצאו מחדש את התכולה שנארזה. כך למשל מומלץ לארוז מברשות שיניים, ביגוד להחלפה, מזון וארנק.

הכינו למעבר את היעד החדש

כאשר עומדים ליהנות משירותי פינוי דירה והובלה, יש לוודא שלא עובדים באופן כפול, ועל כן מומלץ לנקות את הדירה החדשה כל עוד היא חפה מציוד, כך שגם המלאכה תהיה יותר נוחה וגם לאחר שהציוד יועבר לדירה, ניתן יהיה להתחיל לפרוק כל דבר במקום ללא שהייה.

הכינו תוכנית פעולה

לאחר שהכול ארוז ואנשי המקצוע בדרך, יש לעצור ולבחון כיצד מתכוונים להמשיך עם היום. זה הזמן להציב יעדים, אך גם להישאר שפויים. מכאן שניתן להחליט שהיום תספיקו לפרוק את כלי המטבח (בהנחה שאכן מראש ניקיתם את הבית), אך לאחר מכן אתם מתכוונים להזמין פיצה וליהנות באופן רגוע מהמשך היום העמוס.


לסיכום נציין שמעבר של דירה עשוי לעבור באופן נעים ומסודר, כך כל שיש לעשות הוא פשוט להיערך לכך מראש באופן רגוע ולפנות לחברה מנוסה ומקצועית. מעבר נעים ומוצלח!