פירוק והרכבת רהיטים - הובלות דוד
פורטל לקוחות
פירוק והרכבת רהיטים

פירוק והרכבת רהיטים

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

פירוק והרכבת רהיטים

נכון שגם אתם מסכימים כי העברת דירה אינה רק עניין טכני? מי מכם שהתנסו בהעברה הכרוכה בפירוק רהיטים ובהרכבתם ודאי עדים ויודעים עד כמה חשובה היא עבודתם של מובילים מקצועיים.

אם אתם נדרשים להעתיק את מיקום המשרד או להעביר את ביתכם על תכולתו הכבדה בכלל ורהיטיו המאסיביים בפרט, לרשותכם ולשירותכם חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ. החברה ערוכה וזמינה להגיש לכם שירות בכל מקום ובכל זמן, גם אם אתם מתגוררים בקומה גבוהה, אשר לצורך העלאת רהיטים אליה או הורדתם ממנה נדרש מנוף וכמובן צוות מאומן ומיומן, מנוסה וזהיר.

פירוק רהיטים והרכבתם צריכה להיעשות בזהירות רבה, כדי שמה שמפרקים ניתן יהיה  להרכבה במקום החדש. הפירוק צריך להיעשות בזהירות יתרה, כדי לא לפגוע ולא לפגום בחומר שממנו עשוי הרהיט ובתוך כך להקשות על הרכבתו, לבד מהפגיעה והפגימה בחזותו החיצונית.

צוות המובילים של החברה מנוסה מאוד בפירוק ובהרכבה של רהיטים בשוק העסקי, המוסדי ובביתם של לקוחות פרטיים. היכרות טובה ומעמיקה עם כל סוגי הרהיטים, מכל סוגי החומרים, מאפשרת לצוותי ההובלה לתת מענה יסודי ומקצועי מושלם לנושא זה בפרט ולהובלת הרהיטים בכלל.

פירוק רהיטים והרכבתם ללא דופי, ללא פגם


באופן טבעי, כאשר אנחנו רוצים או נדרשים להעביר תכולה של בית או משרד למקום אחר, אנחנו חוששים לשלמות הרכוש. כאשר קיים צורך לפרק רהיטים על מנת להקל על המובילים להעמיסם על המשאית ולהובילם אל המקום החדש, רבים מאתנו מחסירים פעימה או שתיים...

חברתנו דואגת כי קצב פעימות לבכם יישמר תקין...

ניסיון רב שנים בשירותי הפצה לוגיסטית וחלוקה, העברת מפעלים, ניהול פרויקטים ושירותי אחסון במתחם מאובטח, הובלת תכולות של בתים ומשרדים, לרבות אריזתם, כל אלה מהווים את סעיפיה של תעודת הזהות העסקית של חברה שמציעה לכם מענה מיטבי להעברת תכולות וסחורות מכל סוג, לרבות ואולי בעיקר כאשר נדרש פירוק והרכבה של רהיטים.

החברה עובדת בכפוף לתקני איכות ובטיחות מחמירים, לרבות תקן איזו 9000:2008. לא בכדי בחרו וממשיכות לבחור בנו חברות גדולות במשק, לרבות משרד הביטחון. התוצאות מדברות בעד עצמן ו... בעד מי שאחראים להם.

כאשר נדרשים פירוק רהיטים והרכבתם הטיפול בהם נעשה באופן המקצועי והזהיר ביותר, כמתחייב מאיכות המוצר ומחשיבותו לגביכם. ברשותנו המכשור והציוד המתאים ביותר לטיפול ברהיטים כך שהם ייראו במקום החדש בדיוק כפי שהם נראו במקום שממנו מתבצעת ההובלה.

על מנת להגביר את הביטחון, את השקט ואת האמון שלכם בחברה ניתן ביטוח מלא על הסחורה בכל שלבי הטיפול בה. מערך פיקוח ממוחשב מאפשר שליטה און ליין על כל תהליך ההעברה. בכל נקודת זמן ניתן לראות היכן מצויה המשאית המובילה את הציוד שלכם.

לקוחות מרוצים, מהם כאלה המסתייעים בשירותינו במשך שנים, מעודדים אותנו להמשיך להצטיין ולהיות ראויים בכל עת לבחירתם. אנחנו מאמינים כי על מנת לרצות לקוחות ולהעניק להם את השירות הטוב ביותר שהם זכאים וראויים ליהנות ממנו, עלינו, כמי שמופקדים על השירות, לעשות כל מאמץ על מנת לעמוד באמות המידה שהם נר לרגלינו- מצוינות, מקצוענות, יחס אישי.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל