פורטל לקוחות
פצפצים למעבר דירה

פצפצים למעבר דירה

מלא את הפרטים הבאים

פצפצים למעבר דירה

מתכננים מעבר דירה? אחד הדברים המשמעותיים במהלך המעבר הוא שמירה על החפצים השונים שלכם על מנת שלא ישברו. מוצרים עשויי זכוכית, או טכנולוגיה רגישה מומלץ לעטוף בזהירות. על מה אנו ממליצים? פצפצים למעבר דירה. יש הקוראים להם גם "נייר בועות".

איך אפשר לקנות את חומרי האריזה?

ניילון פצפצים למעבר דירה מגיע בגלילים באורך שונה וגם בעובי שונה, בהתאם לסוג המוצר אותו אתם רוצים לעטוף. אנו מעמידים לרשותכם את כל הניסיון והידע המקצועי שלכם כדי לסייע לכם לבחור את הנייר המתאים ביותר לצרכיכם, גם מבחינת עובי הניילון וגם מבחינת אורך הגלילים, כדי שלא תתקעו דווקא ברגעים הקריטיים ביותר ללא אמצעים לאריזה בטוחה.

ומה עושים עם ניילון פצפצים?

כאשר אתם מגנים על הכבודה שלכם עם חומרי אריזה מתאימים חשוב גם לעטוף אותם בצורה יסודית ולא רק כלאחר יד. לדוגמה, אם אתם אורזים מראה חשוב לעטוף גם את החלק האחורי וגם את הקדמי שלה בזהירות עם הניילון ולאחר מכן להניחה בזהירות במקום שבו המובילים אינם עוברים שוב ושוב. ניילון זה עשוי גם להסתיר את המהות המוצר הנמצא בתוכו, ולכן כדאי להוסיף כיתוב כמו "מראה – שביר" או "טלוויזיה LCD שביר".

ומה לעשות ביום ההובלה?

את המוצרים העדינים ביותר שלכם כדאי למקם בזהירות ביום ההובלה בחדר יעודי, ולעדכן את המובילים שלכם כי את המוצרים האלה כדאי להכניס אחרונים למשאית. אם ניתן, יש המעדיפים גם כלי זכוכית עטופים בשכבת עיתון או פקפקים להניח בתוך קרטון סגור – וגם עליו כמובן רצוי לציין באותיות קידוש לבנה כי מדובר במוצר שביר.

ומה עם הובלה של מוצרים הזקוקים גם לקירור?

מוצרים הזקוקים לקירור יכולים להיארז עם קרח סביבם, אבל לא מובטח שאיכותם תשמר במהלך כל הנסיעה מנקודת המוצא ועד לנקודת היעד. זכרו כי במדינה כמו שלנו השמש קופחת ולא מרחמת על שלד המשאית ועל תכולתה. ניילון פקפקים במקרה זה עשוי לגרום דווקא לחימום המוצרים. לכן, נמליץ להפריד ריהוט, מארגזים הדורשים קירור, גם אם הייתם מאד מעוניינים לשמור את כל תכולת המקרר שלכם הארוזה בצנצנות.

לקבלת טיפים נוספים או לרכישת ניילון פקפקים פנו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-071-075