פורטל לקוחות
קפואים? יש לנו פתרונות הובלה עבורכם

קפואים? יש לנו פתרונות הובלה עבורכם

מלא את הפרטים הבאים

קפואים? יש לנו פתרונות הובלה עבורכם


שירות הובלה סטנדרטיים הם כאלו שמעמידים לרשותכם צוות מובילים ומשאית להובלת הפריטים. אולם מה קורה אם אתם צריכים הובלת דברים בהקפאה? במקרים כאלו אסור לסמוך על המזל ויש לוודא שחברת ההובלות שפניתם אליה מתמחה גם בהובלות מיוחדות, על כל המשתמע מכך.

 

למבקשים שירותי הובלה בהקפאה, חברת דוד הובלות מעמידה לרשותכם, מעבר למוניטין הגבוה, הצוות האיכותי והנסיון הרב, גם פתרונות הובלה ייעודיים לצרכיכם, שישמרו על הפריטים אותם יש להוביל בהקפאה ויובילו אותם בבטחה ליעדם.

 

שומרים על קור רוח


כל הובלה מיוחדת היא כזו שנדרש עבורה הציוד המתאים כדי לבצע אותה. זה יכול להיות מנוף להעברת פסנתר כנף, משטח מיוחד כדי לשמור על ציוד שביר ועדין, או במקרה של מוצרים הדורשים קירור, מתקן מיוחד השומר על הטמפרטורה הרצויה להם.

 

הובלה בהקפאה לא כוללת רק מגוון גלידות וקרח, אלא משמשת גם במקרים של ציוד מעבדה שדורש קירור מיוחד, מזון קפוא מגוון, ציוד רפואי ועוד.

 

כדי שהמוצרים יגיעו ליעדם בבטחה ובעיקר תוך שמירה על הטמפרטורה שלהם, ובמיוחד באקלים הישראלי, חשוב למצוא חברת הובלות שמתמחה במתן פתרונות מעין אלה ואשר תבטיח שהמוצרים יגיעו כפי שיצאו מיעדם, טובים לשימוש, מאכל, מחקר וכדומה.

 

רק חברת הובלות שיש לה את הכלים המתאימים תוכל לתת לכם מענה מדויק לצרכיכם.

 

לחברת דוד הובלות יש נסיון מקצועי עשיר ומוניטין שנרכש עם השנים בזכות המקצועיות, מתן הפתרונות המדויקים לכל צורך , הצוות האיכותי והמסור ובעיקר עמידה בהתחייבויות, בלוחות הזמנים ובשירות.

 

עם חברת ההובלות שלנו תוכלו לבצע הובלה בהקפאה של הציוד הרגיש ביותר, שיישמר בדיוק כפי שהוא צריך להיות, כאשר אנו שמים דגש מיוחד על המתקנים המשמשים להובלה, בטמפרטורה הנכונה ועם אמצעי האוורור המתאימים, ואלמנטים חשובים נוספים. יש לנו את הכלים הנדרשים להובלות מיוחדות, ביניהן גם בהקפאה ואנו עושים שימוש בכלים המתקדמים והחדשניים ביותר.

 

זה הזמן שלכם ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-071-075 ולקבל מענה אדיב, מקצועי, כולל יעוץ והסברים ובעיקר הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת.