שירותים משלימים שמומלץ להזמין לאחר הובלה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שירותים משלימים שמומלץ להזמין לאחר הובלה

שירותים משלימים שמומלץ להזמין לאחר הובלה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שירותים משלימים

קניתם או שכרתם דירה, מזל טוב. כעת, חשוב מאוד לתכנן את כל תהליך ההתארגנות והמעבר לדירה החדשה בצורה נבונה. דבר אשר יאפשר לכם לחסוך בזמן והוצאות מיותרות. מאמר זה יעזור לכם להבין אילו שירותים חיוני להזמין לאחר הזמנת הובלה וטרם הובלת הריהוט לדירה החדשה.

שירותי חברת ניקיון


אין זה משנה אם מדובר על דירה אותה אתם שוכרים או דירה אותה קניתם. הדבר הראשון והחשוב ביותר עליו אל לכם לוותר הוא הניקיון של הדירה. יש לקחת בחשבון כי אם מדובר בדירה יד שנייה או שלישית אשר גרו בה לפניכם, יש מצב שהדיירים לא ניקו אותה ביסודיות בעת עזיבתם. באם מדובר בדירה חדשה בבניין שזה עתה נבנה, קרוב לוודאי שהדירה מלאה באבק, סימני צבע, מסמרים ופריטים נוספים ולכן חשוב לנקות אותה. כאן, תצטרכו להחליט האם אתם מעוניינים לבצע את הניקיון בעצמכם או להזמין את שירותיה של חברת ניקיון אשר מומחית בניקיון מהיר ויסודי של דירות.

הבחירה לנקות את הדירה בעצמכם תדרוש מכם יום שלם של ניקיון, קניית תכשירי ניקיון מסוימים והבנה כי אם מדובר בכתמי צבע או חומרים חזקים, קרוב לוודאי שלא תצליחו להוריד אותם. לעומת זאת, הזמנת חברה בעלת ניסיון בניקוי בתים תבטיח לכם כי מדובר בכמה שעות בהם הצוות ינקו את הבית עם ציוד משוכלל וחומרים מיוחדים (אשר אינם מורשים לשימוש על ידי הצרכן הממוצע) ובכך יבטיחו לכם בית נקי בצורה יסודית ועם ריח טוב. דבר זה תקף גם לגבי ניקיון משרד טרם המובילים פורקים את כל הריהוט בו.

לא מוותרים על הדברה


הדברה במשרד חדש או עם כניסה אל דירה חדשה היא בגדר חובה! הדברה תמנע את הופעתם של תיקנים, טרמיטים, חולדות ועכברים ותאפשר לכם לחוש בנוח במקום החדש אליו עברתם. אם מדובר על משרד יש לקחת בחשבון כי הדבר האחרון שבו אתם מעוניינים הוא שלקוח יראה ג'וק במשרד ויקבל רושם כי מדובר על משרד מוזנח וכי אם מדובר בבית בוודאי לא תרצו לחוש כי אתם והג'וקים חולקים את אותה דירה. אין זה משנה אם בעל הדירה או המשרד הקודם הודיע לכם כי הוא ביצע הדברה, תמיד יש להזמין מדביר על מנת שיבדוק את המקום ויאמר לכם מה סוג ההדברה הרצויה.

הובלות- לא רק..


פעולות אלו יש לבצע לאחר שהזמנתם חברת הובלה בעלת ניסיון ומוניטין מוצלח וטרם יום ההעברה. פעמים רבות לחברות הובלה ותיקות יש קשרי שיתוף פעולה עם מדבירים וחברות ניקיון, דבר אשר יכול להבטיח לכם מחיר אטרקטיבי. בררו האם קיימת אפשרות כזו עם חברת ההובלה וקבלו את ההחלטה המתאימה לכם ביותר.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל