תנו לבעלי מקצוע מיומנים להעביר לכם ציוד יקר ומשמעותי - הובלות דוד
פורטל לקוחות
תנו לבעלי מקצוע מיומנים להעביר לכם ציוד יקר ומשמעותי

תנו לבעלי מקצוע מיומנים להעביר לכם ציוד יקר ומשמעותי

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

תנו לבעלי מקצוע מיומנים להעביר לכם ציוד יקר ומשמעותי

מעבר דירה הוא משימה לא פשוטה לבעלי הבית משום שהלוגיסטיקה ותעצומות הנפש להם זקוקים בעלי הדירות הם רבים, בעיקר עבור מי שאינו מומחה ומיומן במעברי דירות משנים קודמות בחייו.

לא פעם מעבר דירה גובה מבעלי הדירות אבידות בין אם זה בשל ציוד שניזוק במהלך המעבר ובין אם זה בשל ציוד שאבד או נשבר. על מנת שאתם לא תהיו מבעלי הדירות שמוציאים סכומי כסף רבים לאחר המעבר עבור תיקון ציוד שניזוק, יש להיעזר בבעלי מקצוע המוכשרים למשימה. עצרו לרגע וחשבו על כל הציוד החשמלי שיש בביתכם ודורש פירוק הרכבה והתקנה ושאלו את עצמכם האם הייתם מוכנים שאדם לא מקצועי יבצע  את המשימה?


מדוע חשוב להזמין בעל מקצוע להעברת המזגן מדירתכם

בעידן הנוכחי אין בית שלא קיים בו מזגן, ובמעמד מעבר דירה אין ספק כי תיקחו איתכם את המזגן שרכשתם ותעבירו אותו אל הדירה החדשה אותה השכרתם או רכשתם (במקרה שלא רכשתם מזגן חדש או שעברתם לדירה עם מזגן שמספק את הצרכים שלכם).
סביר להניח כי את התקנת המזגן בדירתכם הנוכחית ביצעתם באמצעות בעל מקצוע אשר הוכשר למשימה, כך שגם בדירה החדשה תאלצו להזמין מתקין מזגנים מיומן ומקצועי שיבצע עבורכם את המשימה ועל כן אין סיבה שלא תזמינו את אותו בעל מקצוע גם לשם פרוק המזגן ממקומו הנוכחי.
קחו בחשבון כי אם תבחרו לחסוך בעלות, אותה תשלמו לבעל המקצוע שהוכשר לפירוק והתקנת מזגנים, עלול המזגן להינזק במהלך פירוק לא מיומן של המוביל או שלכם ובטווח הארוך בעבור תיקון המזגן, תאלצו לשלם סכום כסף רב יותר.

מזגנים הם מוצרים אשר יפעלו במקסימום התפוקה אותה הם מסוגלים לייצר רק במידה והם הותקנו כראוי ובהתאם להנחיות, אחרת יכולות להיות תקלות רבות בשל התקנה לא נכונה, לרבות בריחת גז, נזילות במקום הלא נכון וכדומה. באותה המידה פרוק לא מקצועי של מזגן עלול לעלות לכם בהוצאות עתידיות, לדוגמא אם הפרוק לא יתבצע במקצועיות, יכול הגז מהמזגן לברוח ותאלצו למלא אותו מחדש, אחרת המזגן לא יקרר את החדר ועוד תקלות שונות כתוצאה ממכות במזגן, חיבורים לא נכונים וכדומה עדיף לסגור פינות קטנות והשקיע טיפה יותר זמן וכסף כדי שתהיה לנו העברת דירה בקלות ללא תקלות, בנינוחות וללא לח. מיותר..

לכל מוצר בעל מקצוע מיומן

כאשר הינכם עוברים דירה, זכרו כי המוצרים אותם אתם מעבירים דורשים יחס שונה בהתאם לסוג המוצר ובהתאם למבנה המוצר, לדוגמא העברת מקרר לא זהה להעברת ריהוט מעץ, כמו גם העברת מזגן לא תהיה זהה להעברת המיטות בדירתכם ועל כן עליכם לחשוב פעמיים האם נכון להזמין בעלי מקצוע שונים שיבצעו עבורכם את העברת המוצרים החשמליים יקרי הערך שברשותכם או כל מוצר ייחודי אחר שצורך טיפול מקצועי..

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל