המעבר מעיר למושב - הובלות דוד
פורטל לקוחות
המעבר מעיר למושב

המעבר מעיר למושב

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

מעבר מעיר למושב הוא ודאי שינוי חשוב בחייה של משפחה שמעתיקה לא רק את מקום מגוריה אלא בוחרת לחיות באורח חיים שונה מזו שהורגלה אליו. על מנת להבטיח לעצמכם מעבר חלק עד כמה שניתן- לכל הפחות מבחינה טכנית- חשוב לבחור מבעוד מועד חברת הובלה מקצועית ואמינה. חברת הובלות דוד מתאימה בדיוק רב להגדרה הזאת (כפי שעשויים להעיד אלפי לקוחותיה- פרטיים ומוסדיים).
באופן טבעי קיימת דאגה כי תכולת הבית, הרכוש, כל מה שחשוב ויקר לכם ביותר, יועבר מהעיר למושב ללא פגע. הובלה מוצלחת מחייבת שימת לב לאין ספור פרטים, קטנים כגדולים. בכל שלב ב"שרשרת המזון" של ההובלה דברים עלולים להשתבש. כאשר אתם מפקידים את מלאכת ההעברה בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים, אתם מצמצמים עד למינימום את הסיכון לשיבוש ולפגיעה.

כל מאמץ אפשרי, כל משאב נדרש

חברתנו משקיעה כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת להבטיח הובלה מושלמת. כדי שהיא תהיה אכן כזאת- מומלץ ביותר להיערך לקראתה זמן מספיק לפני המועד שייקבע לביצועה. היות שסוף מעשה במחשה תחילה- חשוב לחשוב על התארגנות מושכלת: למיין את התכולה לפי סוגים שונים, לפי מיקום החפצים במתחמים השונים בבית במושב.
אם לדוגמה אתם עוברים מדירה דו או תלת מפלסית לבית קרקע חד קומתי, יידרש בוודאי סידור שונה של כל תכולת הבית.

אתם מוזמנים, כמובן, לקבל ייעוץ וללמוד מהניסיון של אנשי המקצוע שלנו. חלק בלתי נפרד מההובלה הוא אריזת התכולה ובתוך כך הגנה מיטבית על חפצי הערך היקרים והשבירים.
אם, מכל סיבה שהיא, ייווצר חלון זמן כל שהוא בין עזיבת הבית בעיר עד לכניסה אל הבית במושב ותצטרכו למצוא מקום לאחסן את החפצים לפרק זמן- חברתנו תספק לכם את המענה המיטבי. שירותי לוגיסטיקה ואחסנה.

חברת ההובלה שלנו מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שלם, מתקדם וחדשני, של משאיות המצוידות בטכנולוגיה המאפשרת ביצוע מיטבי ומהיר של העמסת  התכולה ופריקתה. כל השלבים מבוקרים ומפוקחים באמצעים טכנולוגיים ואנושיים. התהליך כולו מתבצע בשקיפות מלאה.

משקיטים את רעשי הרקע של השינוי

בשלב זה, לאחר שהשתכנעתם  - כצפוי וכמשוער- כי חברת ההובלה שלנו ערוכה לספק לכם את המענה הנדרש והמצופה, מה שנותר הוא לתאם מועד ולהתחיל לארוז, בהדרגה, בלי לחץ, את תכולת הבית.
כמי שעוסקים מדי יום בהובלת תכולות בתים של אנשים שמעתיקים את מקום מגוריהם אנחנו יודעים כי מדובר באירוע בעל עצמה רגשית רבה. השקט והרוגע שמשרים אנשי המקצוע שלנו, המובילים (המעמיסים והפורקים) מסייע ללקוחות לקבל את השינוי ומשכך את מי מהם ששרויים בסערה רגשית.
הובלות דוד הפכו זה מכבר לשם דבר בתחום ההובלות. המוניטין מגביר בהתמדה את הביקוש לשירותים וככל שאנחנו מוזמנים לבצע הובלות, כך מתחזקת המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו כלפי כל לקוח.

מעבר מעיר למושב הוא מעבר של אנשים שבחרו להוריד הילוך, להאט. מן הסתם הם נערכים למעבר גם מבחינה נפשית. חשוב ומומלץ לבצע את המעבר ללא לחץ. יש זמן. שום דבר לא בוער, אלא אם משאירים הכול לרגע האחרון.

הציוד הטכני והטכנולוגי שלנו מאפשר לחברה לבצע הובלות מכל מקום לכל מקום, בכל תוואי שטח, לרבות הורדת ציוד מגבהים והעלאתו. כל תכולת הבית שלכם מבוטחת החל מתהליך ההובלה וכלה בסידור כל הדברים בבית החדש לשביעות רצונכם המלאה.

אנחנו מציעים ללקוחותינו פתרונות שינוע מתקדמים, שירותי הפצה ואחסון בכל לוח זמנים שנדרש. כל המערך מנוהל ונשלט על ידי מערכות  G.P.S מתקדמות וחדשניות. זה נתון חשוב ביותר כאשר מדובר בהובלה בכלל ובהובלה מהעיר אל המושב בפרט.

הלקוח הוא הנכס החשוב ביותר

המקצועיות, היסודיות, המחויבות הבלתי מתפשרת, האמינות והיחס האנושי הם לא רק סעיפים בחזון החברה וב"אני מאמין" שלה אלא ערכים הבאים לידי ביטוי בכל הובלה. אם אתם רוצים להקל על הלם השינוי והמעבר מהעיר אל המושב ( וגם ההיפך- מהמושב אל העיר) אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתחיל לצאת לדרך.
מחיר אטרקטיבי, שירות אפקטיבי וביצוע מושלם, אולטימטיבי. אתם מוזמנים להיווכח בכך במבחן התוצאה, לאחר שתתמקמו בשעה טובה בביתכם החדש במושב ותברכו על המוגמר ואולי גם את מי שסייעו לכם להגיע אל הנחלה.