טיפים לאריזה ולפריקה נכונה של הובלה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
טיפים לאריזה ולפריקה נכונה של הובלה

טיפים לאריזה ולפריקה נכונה של הובלה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

לחוצים? מהמחשבה על מעבר דירה מעוררת חששות כבדים? זה המקום להירגע. זה הזמן להרגיע. חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ  תבצע את העברת הדירה באופן שיהפוך את החששות שלכם לזיכרון מעורר חיוך.

החברה מעמידה לרשותכם את היכולות הטכנולוגיות הרבות, את האמצעים הנדרשים המשוכללים ואת הציוד המתאים ביותר לאריזת הציוד, להעמסתו, להובלתו, לפריקתו ולסידורו במקום החדש.

חשוב להבין, כי לאופן שבו תארזו את התכולה יהיה השפעה על פריקתה, לכן מומלץ להסתייע בשירותי האריזה והפריקה של החברה, המעמידה לרשותכם ציוד ייעודי לסידור התכולה בכלי קיבול מתאימים ולאריזתם באופן הבטוח ביותר. על מנת להקל על מי שיבצעו את האריזה, לייעל את התהליך ולקצרו, מומלץ לנקוט בפעולות הבאות:

1. למיין את תכולת הבית ואת החפצים השונים לפי החדרים.

2. ציוד יקר, רגיש ושביר צריך להיארז בקרטונים מיוחדים.

3. לוודא כי על כל מכל, ארגז או קרטון תירשם בדיוק ובקפידה התכולה שבו.

4. תהליך האריזה הוא תהליך של מיון , וככזה הוא הזדמנות נאותה להיפטר מחפצים שאין בהם שימוש.

5. רצוי להתחיל באריזת החפצים שאינם נמצאים בשימוש שוטף ולסיים באלה המשמשים לשימוש יומיומי.

6. חשוב ליידע את החברה על אודות ציוד יקר ערך ורגיש. החברה מצוידת באמצעים נאותים להובלת ציוד שרגיש במיוחד לטלטולים (כריות אוויר). ביטוח מקיף של התכולה מהווה אף הוא ערובה לכך שגם במקרה הגרוע ביותר – תקבלו פיצוי מלא.

איך להימנע מטעויות באריזה?
 

1. אריזת תכולה של בית אמורה להיות גם פעולה של מיון והיפטרות מחפצים. אל תוותרו על ההזדמנות למיין. המיון הוא חיוני ואף הכרחי. כאשר עורכים מיון קפדני ומעבירים רק את ההכרחי ואת הרצוי מונעים כפילות ובזבוז זמן.

2. לתאם מראש את כמות חומרי האריזה הנדרשים. עשו זאת עם נציג של החברה לאחר ביקור בית ואומדן מקצועי שלו.

3. חשוב לארוז בשקט, לא בחיפזון. רצוי ומומלץ להתחיל לארוז ימים אחדים לפני היום שבו אמורה להתבצע ההובלה. אריזה המתבצעת בלחץ זמן מתארכת שלא לצורך ועלולה להיות בעוכריכם.

לעיתוי האריזה יש השפעה על איכות החיים: אם תתחילו לארוז מוקדם מדי תגלו כי אתם נאצלים לחיות בבית שחלק הארי של תכולתו ארוז בתוך ארגזים ואתם תחושו כמי ש"חיים על מזוודות".

על מנת לקבל את המידע והעצות הנכונות כיצד להיערך לקראת ההובלה באופן הטוב ביותר, שיקל הן עליכם והן על חברת ההובלה, חשוב להתייעץ אתנו. אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטופס המקוון.

מקצועיות וניסיון של חברת הובלות ותיקה ובעלת מוניטין עשוי לסייע לכם להפוך את מעבר הדירה לתהליך שלא יקלע אתכם לקשיים ולא יעמיד בפניכם מכשולים. כך או כך מדובר לא רק בשינוי מקום אלא בתהליך שיש לו השלכות רגשיות. ככל שהוא יתבצע באופן מקצועי, מסודר, מובנה ומושכל יותר כך יקל עליכם לצלוח אותו בשלום.

ככל שהאריזה תיעשה באופן מסודר ונכון יותר כך ההובלה של תכולת הבית, פריקתה וסידורה היעיל והמהיר בבית  החדש ייעשו אף הם באופן מסודר ונכון ויסייעו לכם לברך על המוגמר ולהתחדש. מעבר דירה אולי אינו חוויה אבל הוא ודאי לא אמור להיות סיוט.

חברת ע.ר.ד הובלות דוד בע"מ אתכם ולמענכם להובלה איכותית ובטיחותית.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל