אחסון דירה לצורך רילוקיישן בחו"ל - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסון דירה לצורך רילוקיישן בחו"ל

אחסון דירה לצורך רילוקיישן בחו"ל

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסון דירה לצורך רילוקיישן בחו"ל

תופעת הרילוקיישן לחו"ל הפכה בשנים האחרונות לנפוצה במיוחד. אם בעקבות שליחות, הרצון בחוויה חדשה, הזדמנויות בארץ אחרת, קבלת הצעת עבודה חדשה או הרצון לשינוי מהותי בחיים - המעבר לחו"ל הוא בעל משמעות, וכרוך בלא מעט תכנון, בירוקרטיה וסדר.

ככל שתקדימו לעשות ולארגן את הכל - כך המעבר יהיה בטוח ונוח יותר עבורכם ועבור משפחתכם. בעת נסיעה לטווח ארוך, לא תמיד יש צורך לקחת את כל התכולה והרכוש שלנו איתנו, ופעמים רבות אנשים נעזרים בשירותי אחסון. אך לפני שנארוז את הציוד שלנו במכולות לתקופה ממושכת, כדאי לוודא היטב כי מקום האחסון בטוח, מוגן וישמור על התכולה במצב תקין.

אחסון תכולה לטווח ארוך - איך עושים את זה נכון?

שוק האחסון הוא רחב ומגוון, לכן יש לעשות סקר מקיף אודות חברת האחסון הרלוונטית עבורכם. כדי לאחסן תכולה לטווח ארוך באופן הנכון והמוצלח ביותר, עליכם לנקוט במספר פעולות חשובות:

  • הגדירו את התכולה - בבואכם לבדוק מקום אחסון לטווח ארוך, עליכם להגדיר קודם את כמות וגודל התכולה אותה תרצו לאחסן. מקום האחסנה חייב להתאים לרהיטים ולחפצים שלכם ולכן שאלת הגודל היא חשובה במיוחד. כמו כן יש ציוד המצריך אחסון ספציפי, קירור, סביבה יבשה ומאווררת וכן הלאה, לכן חשוב לבדוק שחברת האחסון מספקת את התנאים הללו.
     
  • דרשו לראות את המחסנים - הגיעו אל מקום האחסון פיזית כדי לוודא את מצב תקינותם ואיכותם. מחסנים שאינם עומדים בתקן או מחסנים ישנים בתנאים רעועים, עלולים לגרום נזק לציוד שלכם. אף אחד לא רוצה שחפציו יירטבו בימים גשומים, או כתוצאה מדליפה למשל. יש לוודא ולהקפיד כי המחסנים עומדים בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר.
     
  • ביטוח תכולה - וודאו כי לחברה המספקת לכם את המחסנים יש את כל הביטוחים הנדרשים לשמירה על ערך הציוד - ביטוח נגד פריצות וגניבות וביטוח נגד נזקים שונים. כמו כן, מומלץ להצטייד בפוליסת ביטוח פרטית עבור התכולה אשר תבטיח לכם שבמידה והציוד שלכם נפגע בעודו מאוחסן, מכל סיבה שהיא, אתם תוכלו לקבל את הפיצוי ההולם.

אנחנו בהובלות דוד מודעים לרמת המקצועיות, היעילות והבטחון הדרושים לצורך אחסון נכון וטוב, הן לטווח קצר והן לטווח ארוך. מחסנינו עוברים תחזוקה שוטפת והינם מאובזרים היטב, מוגנים מפני נזקי מזג אוויר, דליקות או פריצות, כוללים ביטוח מקיף ואמצעי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, וחשוב מכך - הם זמינים ונגישים לכם בכל זמן נתון.

אחסון דירה ותכולה במחסנינו יעניק לכם שקט נפשי ונסיעה רגועה, בידיעה שהתכולה שלכם נמצאת בידיים טובות עד שובכם ארצה.

טיפ קטן שיחסוך לכם בגדול - ארזו נכון

בכל הנוגע לאחסון, אנו משלמים לפי נפח הציוד המאוחסן. לפיכך, על מנת לחסוך ככל הניתן בעלויות עלינו לארוז את תכולתנו בצורה היעילה ביותר. חשוב להבין כי אריזה לטווח ארוך מחייבת אמצעי הגנה השונים מאריזה לקראת מעבר דירה למשל, לכן תמיד נעדיף קרטונים עבים, עמידים ואיכותיים שיעמדו בעומס, ועל חומרי בידוד ועטיפת חפצים שבירים בצורה שתצמצם את סכנת השבירה.

חשוב לעשות סדר ומיון לפני האריזה, להקפיד לארוז היטב ובהתאם לתנאים השונים, חלקים קטנים וברגים של רהיטים למיניהם יש לאחסן בשקיות נפרדות, הקפידו לארוז לפי נושאים מסודרים כך שכלי מטבח לא ימצאו עם כלי עבודה, והכי חשוב - הכינו רשימה מסודרת של כל מה שארזתם.

אחסון לטווח ארוך מצריך אריזה קפדנית ביותר, וכדי לחסוך בעלויות עלינו לבחור היטב ולמיין את הציוד שעתיד להיכנס למחסן.