שינוע מטענים והובלת סחורות - הובלות דוד
פורטל לקוחות
שינוע מטענים והובלת סחורות

שינוע מטענים והובלת סחורות

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

שירות זה הוא מלאכתם של מקצוענים. חברת הובלות דוד מציעה לכם שינוע מטענים ע"י צי משאיות עד 15 טון לצורך הליך זה. המשאיות, חדישות ומשוכללות עם ארגז סגור, עם דלתות צד, וילונות, דופן הידראולית, תא המיועד לצוות, כריות אוויר ועוד.

החברה מבצעת את כל סוגי ההובלות מכל מקום לכל מקום, בכל תוואי שטח ומכל קומה. טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לחברה לוודא ולהבטיח ללקוחותיה כי לא יאונה כל רע לציוד המועבר ממקום למקום באמצעות משאיותיה.

מערכת לוגיסטית משומנת של מעקב, פיקוח ובקרה מאפשרת לקבל מידע אונליין על מיקומה ועל מצבה של הסחורה בכל נקודת זמן. הציוד מבוטח  באופן מלא והלקוחות יכולים לא רק לישון בשקט אלא גם להיות רגועים בשעות שהם ערים מעצם הידיעה כי העברת המטען נעשה באופן המקצועי ביותר, תוך הקפדה יתרה על כל תווי התקן המחייבים והמחמירים ביותר.

החברה מספקת לפי דרישה את כל ההסמכות והאישורים גם לתחום שינוע מטענים מסוכנים המקנים לה את הבסיס החוקי לביצוע הליך זה, לרבות הביטוחים, האחריות המלאה על התכולה והשימוש הייעודי בסוג המשאית המתאים ביותר להובלתה.

החברה מציעה מחיר הוגן ותחרותי ביותר. לקוחות רבים עשויים להעיד כי השינוע האיכותי והבטיחותי אפשר להם להעביר מכונות תעשייתיות גדולות ממקום למקום במהירות וביעילות, כך שניתן היה להתחיל להשתמש בהן בתוך זמן קצר ביותר ובכך לא לפגום ברצף העבודה- קל וחומר להשביתה.

המקצועיות של החברה באה לידי ביטוי בתכנון מושכל של התהליך, מה שמאפשר לבצע אותו ביעילות, תוך חיסכון של זמן ושל כסף. התכנון מאפשר להקצות מספר אנשים מספיק (ולא מוגזם) להעמסה ולפריקה, בחירת סוג הציוד הייעודי המתאים ביותר, לוחות זמנים ועוד.

נקודות שראוי לתת עליהן את הדעת

  1. במידה שנדרש אישור מיוחד של המשטרה לטובת ההובלה- חשוב לקבל אותו, כמו גם במידה שנדרש פיקוח במהלך ההובלה.
  2. חשוב לוודא כי שעות ביצוע השינוע יהיו שעות שבהן  לא צפוי עומס בכבישים, על מנת למנוע עיכובים והיתקעות בפקקים. מתאימות במיוחד הן שעות הלילה המאוחרות או שעות הבוקר המוקדמות.
  3. חשוב לוודא כי החברה ערוכה וזמינה להציע פתרונות חלופיים אם משהו משתמש בתכנית המקורית.
  4. חשוב לדעת מבעוד מועד להיכן מיועדת הסחורה והאם בצד השני ערוכים ומתוזמנים לקלוט אותה לאלתר. אם אתם משנעים ציוד שמיועד לאחסנה, חשוב לברר עם בעלי מתחם האחסון כי מיועד לסחורה מקום מתאים לה וכי בידי החברה המאחסנת כל האמצעים לאחסון הסחורה בתנאים המיטביים לאבטחת שלמותה.

במידה ואתם מעוניינים לבצע הליך של שינוע מטענים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לקבלת שירות ופרטים נוספים באמצעות הטופס צור קשר או בטלפון 1-700-071-075.

הובלת מטענים גדולים- עסק למקצוענים בלבד

לחברת הובלות דוד ישנם פתרונות שינוע והובלת מטענים ..
קרא עוד

צי משאיות להובלה ואופן ההתאמה שלו ללקוח

ברשות חברת הובלות דוד קיים צי משאיות גדול להובלה, ..
קרא עוד

מה צריך לדעת לפני הובלת מכונות כבדות?

הובלת מכונות כבדות, לרבות מכונות מזון למיניהן, מכו..
קרא עוד

שינוע מכולות

חברתינו מספקת שירותי הובלת מכולות בכל רחבי הארץ. ב..
קרא עוד