אחסנה לצורך מעבר דירה בארץ - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסנה לצורך מעבר דירה בארץ

אחסנה לצורך מעבר דירה בארץ

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסנה לצורך מעבר דירה בארץ

מעבר לדירה חדשה לא תמיד מתנהל על פי לוח הזמנים האידיאלי עבורנו. בין אם מדובר במעבר זמני לצורך שיפוצים, או אם מכרנו את דירתנו הישנה ואנו נאלצים להמתין עד לקבלת הדירה החדשה פרק זמן לא מבוטל של שבועות ואף חודשים, או אם סיימנו חוזה שכירות ועלינו לפנות את דירתנו לפני שמצאנו דירה חדשה וכן הלאה.

במצבים כאלה, אין לנו ברירה אלא לאחסן את הרכוש. בשנים האחרונות, עלתה הפופולאריות של שירותי אחסון תכולת הדירה והם זוכים לביקוש רב.

איך להתכונן לאחסון תכולת הדירה

אחסון תכולת הדירה מצריך היערכות מוקדמת. ברחבי הארץ פזורות עשרות חברות המציעות שירותי אחסון לכל דורש, ולכן יש להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בנוגע לבחירת יחידות האחסון האופטימליות ביותר עבורכם בהתאם לסוג וכמות החפצים שברשותכם, ובהתאם לביטחונות אותם אתם מעוניינים לקבל.
חשוב מאוד להגדיר את התכולה אותה אתם רוצים לאחסן טרם פינוי הדירה, משום שכל סוג ציוד דורש תנאי אחסון שונים. אנשי המקצוע שלנו בהובלות דוד יספקו לכם שירות אחסון מקצועי ומיומן, על מנת להבטיח את שלמות ותקינות הציוד שאחסנתם, כדי להחזירו אליכם באותו מצב בו הפקדתם אותו.

מה חשוב לבדוק לפני האחסון

תחום האחסון הוא רחב, ומציע מגוון אופציות מגוונות בהתאם לקריטריונים שונים על פי דרישות הלקוח. בסופו של דבר, מטרת האחסון הוא להבטיח כי כל הציוד שלכם יישמר בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר וללא כל נזק. טרם בחירת שירות אחסון, יש לנקוט במספר פעולות:

  • שימו לב לפרטים - בידקו את איכות המחסנים ובקרו במקום. שימו לב לרמת הניקיון, אפשרויות אחסון מגוונות, בידוד, עמידות התאים וכדומה. תנאי אחסון בלתי הולמים יגרמו נזק לציוד שלכם, כתוצאה מפגעי אקלים, בלאי או נזקים אחרים (רטיבות, שריפה, חום/קור קיצוניים וכן הלאה).
     
  • בטיחות מעל הכל - תפקידה העיקרי של חברת האחסון, מלבד לספק לנו שטח אחסון, הוא גם לשמור על חפצינו מפני סכנות ותרחישים אפשריים. החל מגניבות, שריפות, שיטפון ושאר נזקים. חברת הובלות דוד עומדת בכל התקנים, דרישות האבטחה, אחריות נזקים ואישורים נוספים, ומחזיקה ברשיונות העסק הרלוונטיים.
     
  • ביטוח - אסור לנו לשכוח לבצע ביטוח תכולה על כל הציוד המאוכסן, אשר יעמוד לרשותנו במידת הצורך וייתן לנו את הביטחון כי יש למי לפנות בכל מקרה של פגיעה ברכושנו בעת האחסון. וודאו כי לחברת האחסון יש חיבור ישיר למוקד אבטחה ומוקד מכבי אש, שירותי הדברה ונקיון סדירים, אזעקה עובדת, וכי המקום מאובטח ומוגן 24/7.

אז כמה זה עולה?

מחירי השכרת שטח אחסון לציוד נקבעים על פי נפח האחסון. כלומר, ככל שכמות הציוד שלכם גדולה יותר כך מחיר האחסון יעלה בהתאמה. עלות אחסון בסיסית לתכולת דירת 2 חדרים עומדת על כ-400-500 ש"ח לחודש. אחסון דירות 3-4 חדרים יעלה בין 550-950 ש"ח, ועבור אחסון תכולת דירת 5 חדרים תיאלצו להיפרד מסכום של כ-1,000-1,200 ₪ לחודש.

כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר לאחסון תכולה, יש לבקש מחיר לפי קוב (ולא מחיר כללי), כדי שיהיה נוח ופשוט להשוות מחירים בין חברה לחברה ולהחליט על העסקה המשתלמת והכדאית ביותר.