אחסנת תכולת דירה - איך להתכונן - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסנת תכולת דירה - איך להתכונן

אחסנת תכולת דירה - איך להתכונן

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אם גם אתם צרכים לבצע אחסון תכולת דירה, אם כי הדירה אותה רכשתם טרם התפנתה ואתם עוברים ללון בבית ההורים, ואם כי אתם מפנים את הדירה משום שאתם עוברים להתגורר בחו"ל, כדאי להיערך לכך בהתאם, על מנת שלא לצאת בנזק עבורו תשלמו מחיר כבד יותר בעתיד.
חשוב שתזכרו כי אחסון תכולה דורש מקצועיות ומיומנות כמו גם מקום בטוח, על מנת שהציוד אותו אתם מאחסנים ישמר בדיוק כפי שאחסנתם אותו מבעוד מעוד.

 


השלבים אותם אתם חייבים לבצע בטרם הבחירה בחברת אחסון

הגדירו את הציוד אותו אתם מאחסנים לפני פינוי תכולת דירה – רבים מאחסנים תכולה מסוג שונה, בין אם זוהי תכולת משרד, תכולה של בית, תכולה של בית העסק ועוד.
כל ציוד אותו אתם מאחסנים דורש תנאים שונים, ועל כן עוד לפני שאתם סוגרים חוזה עם חברת אחסון, בררו כי לה המחסן הנכון עבור הציוד שלכם.
זכרו כי מחסן בו תאחסנו ציוד אלקטרוני, לא בהכרח יתאים לציוד מזון וכדומה.

היקף התכולה – עליכם לשער בערך מה כמות התכולה שאתם עתידים לאחסן, על מנת לוודא כי אכן המחסן בו תשאירו את הציוד מתאים מבחינת המידות להיקף התכולה שלכם ולא יחרוג ממנו. ישנם מחסנים להשכרה בגדלים שונים ולא כל מחסן מתאים להיקף התכולה שלכם.

הצעת מחיר – ריבויי החברות מאפשר לכם לערוך סקר שוק ולמצוא את החברה שמאפשרת אחסון ציוד במחיר ריאלי שאינו גבוהה מידי, אך שימו לב שאתם לא מתפשרים בדרך על איכות ומקצועיות החברה והמחסן שהיא מספקת לכם עומד בקריטריונים הנחוצים לכם.

אבזור במחסן – בחנו את האבזור האלמנטארי שצריך להיות בכל מחסן בו אתם מותירים את הציוד שלכם, לרבות את מד הטמפרטורה שאחראי לשמור על הטמפרטורה במחסן כדי שהציוד לא ייהרס, שימו לב כי ישנם מטפי כיבויי אש אוטומטיים-  במידה ותפרוץ שריפה במחסן תוכלו להציל את הציוד שלכם ולא לאבד את כולו, בדקו את הדלתות למניעת פריצה למחסן, תאורה במחסן, שמירה באזור ועוד.

ביטוח – אם הציוד אותו אתם מאחסנים חשוב לכם והוא יקר ערך עבורכם, לבטח תרצו לבטח אותו מפני תקלות שעלולות להתרחש ללא דופי. על מנת שתהיו רגועים, כדאי לרכוש פוליסת ביטוח או לבחון עם החברה שהיא אכן מחזיקה בפוליסה כזו, שמכסה עבור נזקים שעלולים להתרחש בעתיד.

אם גם אתם מחפשים מחסן בו תאחסנו את התכולה שלכם, ע.ר.ד הובלות בע"מ ישמחו לספק לכם את השרות המקצועי והאמין ביותר

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל