אחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה

אחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסון תכולת הבית לתקופה ארוכה

אין צורך בהשבתת חדרים שלמים בבית בגלל הצורך לאחסן ציוד רב ורכוש שאתם לא זקוקים לו ביום יום, אולם חייבים להמשיך להחזיק בו מסיבות שונות. יש פתרונות אחסון עבור כולם, גם לאנשים פרטיים וגם לגופים מסחריים, וכל הפתרונות הם בסטנדרטים מקצועיים ביותר. כך ניתן לרוקן חדרים בבית מציוד ומחפצים ועדיין לשמור עליהם. 

שמירת הרכוש במצב אופטימלי

פינוי מקום בבית אינו היתרון היחיד שאחסון במחסן ייעודי מציע לכם. תכולת הדירה שלכם מטופלת ברמה הגבוהה ביותר, ולפעמים אפילו טוב יותר בגלל האפשרויות של חברת אחסון לאחסן בצורה ראויה ציוד רגיש מבלי שיתקלקל או יינזק. יש סיבות רבות שבגללן לא כדאי לאחסן תכולה לטווח ארוך בבית או במחסן מאולתר כלשהו, או בחצר או במרתף הבניין, או גרוע מכך – על גג חשוף ולא מוגן. סיבות אלה יכולות להיות תנאי מזג אוויר כמו חום קיצוני או קור וגשמים, עובש ומזיקים שמקננים בכל מקום, גיבוב חפצים ללא סדר וללא התחשבות בסיכוייהם להישבר ולהיפגע, דחיסה ללא אוורור ותנאי לחות ואור אופטימליים וכן פיזור הרכוש ללא אפשרות למצוא ולאתר את מה שצריכים בקלות במקרה הצורך. מכל הסיבות הללו כדאי לאחסן במחסנים מסודרים. חברות המציעות שירותי אחסון לטווח הארוך ערוכים לספק חללים מותאמים לכל תנאי שיבטיחו שמירה מלאה על החפצים שלכם. ניתן לשכור שטח מדף, מכולה שלמה או ארגזים כדי לאחסן את הציוד שלכם בצורה האופטימלית, שתשמור עליו ללא כל נזק מצטבר כתוצאה מתנאי אחסון לא מספקים שאינם עומדים בסטנדרט מקצועי.

עלויות לשמירה על הרכוש וראש שקט

עלויות אחסון תכולה מחושבות לפי נפח התכולה, זמן האחסון והיכן. נציג כמה מחירים לדוגמה על מנת לתת אומדן לגבי האפשרויות:

מכולה שלמה עולה בין 750-1,500 ₪ לחודש' התעריף כולל מנעול למכולה ואבטחה סביב השעון; חצי מכולה תעלה לכם 400-1,000 ₪, ורבע מכולה בין 250-500 ₪; אפשרות נוספת היא השכרת יחידות אחסון פרטיות בגדלים שונים, כשהן נמצאות במתחם מאובטח ומתוחזק; מחיר יחידת אחסון גדולה הוא 1,000-3,200 ₪ ומחיר יחידת אחסון קטנה הוא 600-1,800 ₪ לחודש; השכרת מחסן תחושב לפי מ"ר, כך שהמחיר נע בין 30-150 ₪; כמו כן, תוכלו לשכור שטח אחסון לפי חישוב תכולת דירה. כלומר, אחסון תכולת דירת 1-2 תעלה בין 500-850 ₪, כשהמחיר עולה לפי מספר החדרים ויכול להגיע לבין 800-1,600 ₪ לדירה ממוצעת של 3.5-4 חדרים.

למי מיועד פתרון אחסון?

לכל מי שעובר דירה אבל טרם נכנס לדירה החדשה מסיבות שונות, כולל שיפוץ ארוך טווח. לכל מי שנוסע לרילוקיישן לכמה שנים או ללימודים. למי שנוסע לטיול משפחתי ארוך או עובר לגור בחו"ל, ולמי שלא רוצה להחזיק בבית רכוש אבל גם לא לבנות מחסן נוסף. וכמובן, למי שאין לו מקום וחייב לשמור על התכולה ברשותו.