אחסנה למגזר העסקי - כיצד לאחסן את העסק שלכם - הובלות דוד
פורטל לקוחות
אחסנה למגזר העסקי - כיצד לאחסן את העסק שלכם

אחסנה למגזר העסקי - כיצד לאחסן את העסק שלכם

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

אחסנה למגזר העסקי

אחסנה למגזר העסקי - כיצד לאחסן את העסק שלכם

עסקים לא מבוטלים מוצאים עצמם בשלבים מסוימים בחיי העסק, בחיפוש אחר מקום אחסנה לציוד העסקי שלהם. לא כל עסק צריך אחסנה לטווח ארוך, אך אם אתם בעלי עסקים שדווקא כן זקוקים לאחסנה לטווח ארוך, היעזרו במדריך הבא, חסכו כסף ושמרו על הציוד שלכם.

 

בבואכם לאחסן את ציוד העסק שלכם, עליכם לעשות את הדברים הבאים:

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא למצוא מחסן ראוי. המחסן חייב לעמוד בקריטריונים מסוימים, על מנת שיהיה ראוי לאחסן את הציוד שלכם. ראשית כל בדקו כי המחסן נמצא בקרבת מקום המגורים שלכם ולא באזור מרוחק מדי, משום שרצויי במהלך האחסנה להגיע מידי תקופה מוגדרת מראש לבדיקת הציוד ומצבו, ועל מנת שלא תבטלו את ההגעה משום המרחק הרב שעליכם לנסוע, הקפידו לבחור מחסן שקרוב אליכם במידת האפשר.

בדקו כי המחסן בו אתם מאחסנים את הציוד שלכם מותאם לטמפרטורות להן אתם זקוקים, בין אם הוא מחומם בחורף ומקורר בקיץ באמצעות מזגנים. ציוד רב אותו אתם מאחסנים יתבלה בחום לוהט או בקור עז ועליו להישאר בטמפרטורה נדרשת לרבות טמפרטורת החדר.

המחסן בו אתם משאירים את הציוד העסקי שלכם חייב להיות מודבר, משום שאם יכנסו מזיקים אל המחסן בזמן שהדברים שלכם מאוחסנים בו, אתם עלולים לחזור ולמצוא ציוד תקול, בין אם אלו הם עכברים שהרסו את ריפוד הכיסאות שאחסנתם ובין אם אלו מקקים שחדרו אל המחשבים שלכם.

אנחנו בהובלות דוד מספקים שירותי אחסנה במגוון מקומות באיזור המרכז, משירותי אחסון באיזור תל אביב ועד לשירותי אחסנה בירושלים. פנו אלינו עוד היום לייעוץ וקבלת הצעת מחיר.

הציוד שלכם יקר – שמרו עליו

את הציוד אותו אתם צרכים לאחסן, יש לעטוף בהתאם למתבקש. שימו לב כי אחסון לתקופה ארוכה עלול לצבור אבק רב, לעיתים לחות ופעמים אחרות אף בשל ליקויים ששונים יכול לחדור אל המחסן גשם (לא שזה אמור לקרות אך ישנם מצבים כאלו ואל לכם להתעלם מהם). את כל הציוד שיש באפשרותכם לעטוף באמצעות ניילונים עשו זאת ואל תתעצלו, פעמים רבות הניילון הוא זה ששומר על הציוד שלכם. דברים שבירים שעלולים לקבל מכות בפינות, עטפו בנייר פצפצים כדי למנוע נזקים מיותרים.

לעולם אל תערמו את הציוד אחד על גבי השני, הקפידו שכל הציוד יונח במחסן כך שהוא לא מפריע אחד לשני ולא חוסם את המעבר. לעיתים במהלך האחסנה אתם צרכים להוציא דבר או שניים מהמחסן, לכן רצויי לארגן את כל הציוד על פי סדר הגיוני לדוגמא את כל המחשבים בחלק אחד, את הכיסאות בחלק אחר וכן הלאה, ולעולם לא לפזר הכל בחוסר סדר במחסן.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל