איך לאחסן את תכולת הבית לטווח ארוך מבלי שתינזק - הובלות דוד
פורטל לקוחות
איך לאחסן את תכולת הבית לטווח ארוך מבלי שתינזק

איך לאחסן את תכולת הבית לטווח ארוך מבלי שתינזק

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

איך לאחסן את תכולת הבית

איך לאחסן את תכולת הבית לטווח ארוך מבלי שתינזק

רכשתם דירה אך היא מתפנה בעוד מספר חודשים ובינתיים אתם עוברים להתגורר אצל ההורים ואתם זקוקים למחסן בו תאחסנו את תכולת דירתכם? המשפחה עושה רילוקיישן מטעם העבודה ואתם לא רוצים לוותר על הציוד שצברתם במהלך השנים ומעוניינים לאחסן אותו במקום בטוח? כל עוד אתם מבצעים אחסון מקצועי אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים כי ברגע בו תיגשו למחסן לשחרר אותו, הוא יישאר בדיוק באותו המצב בו אחסנתם אותו.

כיצד לבחור את המחסן בו תאחסנו את הציוד שלכם


בבואכם לבחור את המחסן בו תאחסנו את הציוד, יש לבחור אותו בהתאם למספר קריטריונים מהותיים, על מנת לא לקחת סיכונים כי הוא יינזק בדרכים שונות ומגוונות.

  • בחרו מחסן בו ישנה שמירה של חברת אבטחה – ישנם לא מעט אנשים אשר פורצים למחסנים כדי למצוא מציאות כמו כן הוונדליזם לא שוכח בשנים האחרונות, אלא להיפך, ועל כן עליכם לבחור מחסן אשר בו מתבצעת שמירה 24 שעות ביממה, כך אתם יכולים לישון היטב בלילה ולהיות שקטים כי יש מי ששומר לכם על הציוד היקר אותו אחסנתם.
  • מפתח ושעות ביקור במחסן – על מנת שתוכלו להגיע לבדוק את הציוד שלכם ואת מה שקורה איתו, כדאי שתבחרו במחסן אשר לו מוענק לכם מפתח, כך אתם לא צרכים להיות נתונים לזמן הפנוי של בעל המחסן, אלא אתם יכולים להגיע בזמנכם החופשי. שימו לב כי חשוב מידי פעם להגיע ולבדוק כי הציוד אכן תקין.
  • מערכת חימום וקירור במחסן – בכל מחסן אותו אתם שוכרים, חייב שתהיה מערכת חימום או קירור. הציוד אותו אתם מאחסנים נתון לשינויי מזג האוויר, לדוגמא: העץ עלול להירקב בתנאי לחות גבוהות, ומאידך יכולים מוצרי החשמל לשבוק חיים בתנאי חום יבש. על המחסן להיות בטמפרטורה הראויה, כדי שהציוד שלכם ישרוד את תקופת האחסון.
  • מחסן אטום – חשוב מאוד לבדוק כי המחסן בו אתם מאחסנים את הציוד שלכם אטום, בעיקר אם אתם מאחסנים אותו בימי החורף בהם הגשם יכול לחלחל פנימה ולהרוס את כל הציוד שלכם.
  • במידה והמחסן לא אטום, אל תשקלו להניח בו את הציוד שלכם.
  • עיטוף הציוד – למרות שהציוד נח במחסן עד שובכם, הוא חשוף לאבק משום שאת המחסן לא מנקים מידי שבוע, ועל כן חשוב לעטוף את הציוד בניילונים.
  • מכשירי חשמל – את מכשירי החשמל אותם אתם מאחסנים השאירו נקיים ופתוחים, כדי שהם יתאווררו ולא יצברו צחנה.

נכתב על ידי עילאי פרץ - מנהל בחברת הובלות דוד. לפרופיל