איך לחסוך במחיר ההובלה? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
איך לחסוך במחיר ההובלה?

איך לחסוך במחיר ההובלה?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

איך לחסוך במחיר ההובלה?

גם אם מחיר הובלה נחשב ליקר יש עדיין דרכים להוזיל אותו אם רק משקיעים מאמץ מסוים לפני כן. יש לעשות את העבודה של ההכנות, לצורך כך, משום שפה נמצא החיסכון הגדול. אם ישנם דברים שאתם יכולים להוביל לבד כדאי שתעשו זאת ואת כל השאר תוכלו להוביל בפחות עלויות.

ריהוט וציוד של דירות שכורות

אם אתם גרים בדירה שכורה והריהוט שלכם אינו יקר או משמעותי לכם, אתם יכולים לחפש דירה שבה יש ריהוט ותכולה, ולהיפטר מהתכולה הקיימת על ידי כך שתציעו אותה במחיר מוזל לדיירים הבאים או לבעל הדירה. זה יחסוך לכם את ההובלה לדירה החדשה ואם תמכרו אותם תוכלו לקבל גם תמורה שתממן לכם את ההובלה שנשאר לעשות. כמו כן, ריהוט וציוד שאינכם זקוקים לו כדאי לתרום לעמותות שדואגות גם לשינוע הציוד מדירתכם, מה שיוזיל עלויות בהובלת מה שנותר.

לשקול מחדש את נחיצות כל התכולה

ברוב המקרים, אנשים צוברים חפצים שנראים להם חיוניים לחייהם, שלאמיתו של דבר רובנו לא זקוקים למטען רב כדי לחיות, ואנחנו סוחבים אתנו את העבר בגלל ערך נוסטלגי מסוים. במעבר דירה ניתנת הזדמנות פז להיפטר ממה ששייך לעבר ולעשות סדר מחדש בחיים, כך שאפשר לארגן מחדש את התכולה ולהיפטר ממה שלא צריך באמת, וגם לאופן שיש לעשות את זה יש כמה דרכים. לתת כתרומות הן הדרך להרוויח גם תחושה טובה מהחפצים שאינכם זקוקים להם, וגם דרך טובה לצמצם נפחים. בגדים, ספרים וחפצי חן מסוימים אפשר למכור בחנויות יד שנייה.

במה לארוז?

אם אתם יודעים שאתם עומדים לעבור דירה, התחילו לצבור ארגזים כדי שלא תצטרכו לקנות אותם מהמובילים. אתם יכולים לשמור ארגזים של משלוחי הקניות שלכם מהסופרמרקט ולבקש אותם משכנים שקונים בצורה כזאת. ארגזים אפשר למצוא גם במתקני המחזור לנייר של שכונות מגורים או במכולות איסוף ארגזים שנמצאות בדרך כלל מאחורי מרכזים מסחריים, במיוחד כאלה שיש בהם סופרמרקט. אם אין לכם מספיק ארגזים יש דרכים נוספות לארוז – בגדים וטקסטילים נוספים כמו מצעים ומגבות אפשר לארוז בשקיות גדולות וחזקות. דרך נוספת לארוז בגדים וטקסטילים היא להשתמש בציפות שמיכה גדולות וציפיות של כריות כשקיות בד לאריזה. אפשר לארוז בציפיות הקטנות גם חפצים קטנים, פיצ'פקעס לא שבירים שמסתובבים בבית וחבל לכם לבזבז עליהם ארגזים.

חומרי אריזה לריכוך והפרדה

את הכלים והחפצים השבירים או המכשירים והגאד'גטים הקטנים חייבים לעטוף בעטיפה לפני שמכניסים לארגז, כדי למנוע חיכוך ישיר ושבירה שלהם או סדקים. אם אינכם אוספים די עיתונים כדי להשתמש בהם, או שאתם אורזים כלים לבנים ובהירים שנייר עיתון עלול להכתים מבלי שתוכלו להיפטר מהכתמים, השתמשו במגבות, מפיות בד ומצעים כדי לעטוף בהם כל כלי בנפרד, כדי שתוכלו להבטיח את הגעתם בשלום. הם גם טובים יותר משמעותית מעטיפה בנייר, כך שתוכלו להיות בטוחים שהם מרופדים היטב בארגזים.