איך לעבור בשלום הובלת פריטים בודדים? - הובלות דוד
פורטל לקוחות
איך לעבור בשלום הובלת פריטים בודדים?

איך לעבור בשלום הובלת פריטים בודדים?

מלא את הפרטים הבאים

שדה חובה

איך מובילים בלי רכב פרטי?

במהלך מעבר דירה רבים חוששים משעת ההובלה, אך בעוד מעבר של דירה שלמה קורה לעתים רחוקות יותר, אז פעם בפרק זמן מסוים, נרצה להעביר פריטים בודדים ממקום למקום. כך למשל אם נקנה רהיט חדש ונצטרך להוביל אותו לביתנו או נעבור משרד. אדם שיש לו רכב גדול מספיק יכול להסתדר בעצמו, אך מה אם אין ברשותו רכב? או שהוא לא גדול מספיק? וגם העניין של הסחיבה עצמה נכנס כאן. על כן כדאי לתת לאיש מקצוע שמאובזר בציוד המתאים, במיוחד כשמדובר במקרר או ארון או מיטה, שהם כבדים במיוחד. פתרון אחד שרבים לא יודעים עליו הוא הובלת פריטים בודדים באמצעות חברת הובלות.

כדאי ללכת על אנשי מקצוע

חברות הובלות מספקות שירות הובלת פריטים בודדים, שלא כולם יודעים שאפשר להשתמש בו. כך למשל אם נרצה להעביר פריט כלשהו ממקום למקום, אשר לא נכנס ברכב או יכול לגרום לו נזק, אפשר להשתמש בשירות זה. יתרון בולט לשימוש בהובלת פריטים בודדים הוא כמובן העובדה שניתן להיות בטוחים יותר כי נזק לא יוסב לחפצים המועברים. הרי אנשי מקצוע הם אלה שמעמיסים אותו לתוך כלי רכב גדול מספיק בו יש מקום. זה בשונה ממצב בו ננסה אנחנו להעמיס שידה עדינה לתוך כלי רכב פרטי או לקשור מזרן על הגג, שעלול לא להיקשר בצורה בטיחותית ולפגוע בשאר הנוסעים על הכביש.

להכין את הפריט להובלה

כאשר בוחרים בהובלת פריט בודד חשוב לזכור להתאים את הפריט להובלה. למה הכוונה? אם נבחר להעביר שידה, נפנה ממנה את כל החפצים ונארוז אותה בצורה בה לא תישרט בנסיעה. כמובן שאם בחרתם בחברת הובלה למטרה זו אז האריזה תהיה כלולה במחיר ההובלה עצמה. גורמים נוספים שישפיעו על מחיר ההובלה הם המרחק והגישה. אם הגישה לרחוב או לבית עצמו קשה, כנראה שהמחיר יעלה, וכן הקומה אליה וממנה הפריט משונע.

מי מוביל?

בשביל לעבור בשלום הובלת פריט בודד חשוב לבחור נכון את חברת ההובלות. קודם כל, כדאי להיעזר בהמלצות מחברים, משפחה וקולגות שהשתמשו גם הם בהובלות בודד. נוסף על כך, השוואת  מחירים היא תמיד חשובה. אך גורם נוסף חשוב במיוחד שלא תמיד חושבים עליו הוא שאלת הביטוח. נכון שהובלה באמצעות מומחים ואנשי מקצוע היא כנראה בטוחה יותר, אך כדאי להיות מוכנים גם לבלתי צפוי.

כדאי ללכת על בטוח

היות ורבים יכולים להיכנס לשוק הובלת הפריטים הבודדים, משום שכל מה שצריך זה רכב גדול מספיק, כדאי לוודא שהחברה אליה פונים מבוטחת בחברת ביטוח. כמובן שביטוח בחברת ביטוח בלבד לא יבטיח הובלה בטוחה. כדאי לשים לב גם למוניטין של החברה: האם יש לה לקוחות מרוצים? או תלונות רבות? כשרוצים ללכת על בטוח, בהובלה של חפץ חשוב ויקר ערך כמו פסנתר, כדאי לחפש חברה ששמה הולך לפניה בתחום הבטיחות, ואת זה גם אפשר לבדוק ברשת אחר חוות דעת של לקוחות.